2. kolejka Koneckiej Ligi Siatkówki [wideo, zdjęcia]

W drugiej kolejce Koneckiej Ligi Siatkówki, organizowanej przez Stowarzyszenie Sportowe FAIR PLAY, rozegrano cztery mecze. Faworyci i tym razem nie zawiedli.

W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu Volley Żelazny, z Piotrem Boćkiem w składzie, pewnie pokonało solidne Kansas Kazanów. Inny kandydat do pierwszego miejsca – Fair Play – niespodziewanie uległ w pierwszym secie siatkarzom z Rogowa (dobra gra Bartka Wąsika), ale potem zaczął grać na miarę swoich możliwości (bardzo dobrze funkcjonowała zagrywka) i kolejne trzy sety wygrał gładko.

Najłatwiejsze przeprawę w tej kolejce miał Jarecki Team, który rozgromił chłopaków z ZDZ. Dla pokonanych był to drugi mecz tego dnia, bowiem wcześniej przegrali z Amareną 0 : 3 (pierwszy set na przewagi). Tym niemniej chłopakom, z walecznym, mocno żyjącym zawodami Kamilem Kosierkiewiczem na czele, należy się szacunek za dzielną postawę (w spotkaniu Z Jareckim z seta na set prezentowali się lepiej).