5 bramek w Fałkowie

9 kolejka klasy A za nami. Tym razem GLKS Fałków gościł u siebie MSS Klonówkę Masłów.

W niedzielę o godzinie 15.00 na stadionie przy ul. Zamkowej miało miejsce spotkanie 9 kolejki klasy A. Do Fałkowa zawitali zawodnicy z Masłowa.

GLKS Fałków - Dąb Nagłowice 11
Gospodarze od pierwszych sekund przycisnęli przyjezdnych a listę strzelców otworzył Robert Baran zdobywając bramkę już w 5 minucie meczu. Drugą połowę lepiej zaczęli goście strzelając bramkę na 1:1 w 65 minucie. Na szczęście dla Fałkowa 3 minuty później celnym strzałem odpowiedział Marcin Czechowski. Wynik 2:1 zdecydowanie uspokoił zawodników GLKS-u którzy od tej pory całkowicie kontrolowali przebieg spotkania. Kolejne trafienia dorzucili w 74 minucie Michał Fornal i w 85. ponownie Robert Baran. GLKS Fałków – MSS Klonówka Masłów 4:1

Skład Fałkowa:
B. Winckowicz – Stefanek, Karpiński, Łuszczyński, P. Winckowicz – Milcarz, Damian Jurek, Fornal, Czechowski (75. Palus) – Dawid Jurek, Baran.

Tabela klasy A po 9 kolejkach:

Klasa A 9kolejka

Kolejny mecz klasy A Fałkowianie rozegrają w niedzielę 18.10 o godzinie 14.00. Podejmą u siebie Skałę Tumlin. Wcześniej, bo już w środę na tym samym boisku odbędzie się mecz Pucharu Polski przeciwko Neptunowi Końskie.