5. kolejka Koneckiej Ligi Siatkówki [zdjęcia]

W piątej kolejce Koneckiej Ligi Siatkówki, organizowanej przez Stowarzyszenie Sportowe FAIR PLAY, doszło do meczu na szczycie: Volley Żelazny zmierzył się z Jarecki Team.

Na straży zasad jak zwykle p. Waldemar.

Spośród dotychczasowych przeciwników Żelaznego Jarecki był zdecydowanie najtrudniejszym rywalem, który jako jedyny potrafił „ugrać” seta. Zwycięskich setów mogło zresztą być więcej, ale w ostatniego, mimo prowadzenia 16 : 12, Jarecki przegrał 18 – 25! O zwycięstwie gospodarzy zadecydowała przede wszystkim dobra gra blokiem, a także dobra dyspozycja rozgrywającego Rafała Ścisłowicza. Takim samym wynikiem zakończył się pojedynek Dawida z Goliatem: ZDZ-u z Fair Play. Ambitni, prezentujący się z meczu na mecz lepiej siatkarze ZDZ niespodziewanie wygrali pierwszego seta, ale w kolejnych stanowili tylko tło dla doświadczonych przeciwników. Były to jedyne spotkania tej kolejki, bowiem zaplanowany mecz Rogów – Kansas Kazanów nie doszedł do skutku (drużyna z Kazanowa nie dotarła).

Autor: Marcin Michalczyk

Volley Żelazny – Jarecki Team 3 : 1 (25 – 18, 23 – 25, 25 – 14, 25 – 18)
Kansas Kazanów – Rogów 0 : 3 (walkower)
ZDZ – Fair Play 1 : 3 (25 – 23, 12 – 25, 13 – 25, 22 – 25)

Tabela koneckiej Ligi Siatkówki po 5. kolejkach.