REKLAMA

Adam Wieczorek z UFC poprowadził trening w Końskich [fotorelacja]

Adam Wieczorek to wschodząca gwiazda MMA, walczy w najbardziej prestiżowej organizacji mieszanych sztuk walki, czyli w amerykańskiej UFC, a we wtorkowy wieczór poprowadził w Końskich trening otwarty. Sportowiec był gościem klubu Boxing Końskie

REKLAMA

„Nie często prowadzę takie zajęcia. Póki co wiadomo, że nastawiam się na swoją karierę i skupiam się na trenowaniu siebie. U mnie w Chorzowie prowadzę treningi, a tutaj chłopaki zaprosili mnie, mam po drodze do Sharków do Łodzi, gdzie też trenuje i wpadłem z miłą chęcią. Ich nie trzeba zachęcać  do treningów. Każdy młody mężczyzna chce umieć się bić, umieć się obronić i myślę, że oni po prostu chcą. Są tutaj by trenować, by poprawić swoją kondycję. Sporty walki wpływają bardzo dobrze na kondycję i podbudowują psychicznie, także same superlatywy. Moje początki? To było kupę lat temu… ale chyba chciałem schudnąć, chyba tak było… potem pojechałem na pierwsze zawody i wkręciłem się niesamowicie, aż do dzisiaj”. – powiedział nam profesjonalny zawodnik MMA.

REKLAMA

Adam Wieczorek dotychczas stoczył dwie walki w UFC i obie wygrał. Podczas swojej ostatniej walki w Sidney, Adam jako drugi zawodnik w historii UFC wygrał swoją walkę przez omoplate. Nic więc dziwnego, że w słowa mistrza zawodnicy klubu Boxing Końskie oraz wszyscy, którzy przybyli na trening na ulicę Folwarczną wsłuchiwali się z wielką uwagą.

Wkrótce zaprezentujemy Państwu relację wideo z treningu z mistrzem.

Zdjęcia:

REKLAMA
REKLAMA