REKLAMA

Andrzej Szejna prezentuje swój spot wyborczy [wideo]

Konecczanin mecenas Andrzej Szejna zachęca do obejrzenia swojego spotu wyborczego. Szejna to wiceprzewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej, a w najbliższych wyborach startuje jako lider listy SLD Lewica Razem do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego z okręgu nr 2, który obejmuje powiaty: konecki, starachowicki i skarżyski. 

REKLAMA

Szejna był posłem do Parlamentu Europejskiego VI Kadencji, to mąż i tata dwójki dzieci, wcześniej Poseł na Sejm RP, a także wiceminister. –„W Świętokrzyskim Sejmiku po pierwsze chcę zająć się tworzeniem nowych miejsc pracy, usprawnieniem służby zdrowia i tworzeniem godnych warunków życia dla mieszkańców naszego regionu. Bardzo proszę o głos 21 października” – mówi w spocie polityk.

Na zdjęciu Andrzej Szejna z rodziną.

Andrzej Szejna urodził się w kwietniu 1973 roku w Końskich. Jego rodzinny dom znajduje się w Izabelowie. Jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Konńskich. Ukończył studia w Szkole Głównej Handlowej (finanse i bankowość), a w 1999 na Uniwersytecie Warszawskim (prawo). Od czerwca do sierpnia 1996 był stypendystą naukowym w Wiedniu w Wirtschaftsuniversität Wien. Czynnie wykonuje zawód prawnikia.

REKLAMA

Hasło wyborcze Andrzeja Szejny to „Obrońca Ludzkich Spraw”. Od zawsze jest on bowiem zaangażowany w działania mające na celu poprawienie jakości życia.

/materiał wyborczy KKW SLD Lewica Razem/ 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *