REKLAMA

Artur Andrus w Końskich. Sala pękała w szwach! [fotorelacja]

W środę o godzinie 19:00 w koneckiej restauracji Leliwa rozpoczęło się kolejne wydarzenie z cyklu „Spotkania z Gwiazdą”. Tym razem gościem Miejsko-Gminnego Domu Kultury z Końskich był uwielbiany przez publiczność satyryk Artur Andrus. Na to spotkanie przybyło mnóstwo widzów! 

REKLAMA

Relacja wideo wkrótce.
Artur Andrus to jeden z najbardziej inteligentnych i błyskotliwych polskich satyryków. Znamy go dobrze z radia i telewizji, ale także dużych rozrywkowych imprez scenicznych. Jest jednym ze stałych gości „Szkła kontaktowego”. Tworzy niezwykle dowcipne piosenki, wiersze, anegdoty. By posłuchać anegdot w wykonaniu Andrusa do Leliwy przybyło bardzo wielu mieszkańców naszego miasta i okolic. Bilety wyprzedały się jak świeże bułeczki i nie było ich już od kilku tygodni!

REKLAMA

Spotkanie rozpoczął dyrektor MGDK Końskie Piotr Salata, który powitał wszystkich przybyłych. Wieczór wszystkim umiliły zabawne historie związane z życiem scenicznym artysty, nie zabrakło jednak także momentami kąśliwych, chociaż zawsze inteligentnych komentarzy życia społeczno-politycznego w naszym kraju. Andrus wiele uwagi poświęcił swoim artystycznym znajomościom – między innymi z Marią Czubaszek, czy Andrzejem Poniedzielskim. Wielokrotnie wracał do niezwykle zabawnych wspomnień związanych z życiem scenicznym podczas różnych koncertów i festiwali w całej Polsce.

W „Spotkaniu z gwiazdą”, którego bohaterem był Artur Andrus uczestniczyło blisko 200 osób! Wśród nich także burmistrz Końskich Krzysztof Obratański, który zapytał artystę czy ten nie zechciałby w Końskich zrealizować odcinka swojego cyklu dokumentów telewizyjnych „Z Andrusem po Galicji”. Dziennikarz odparł, że zrobiłby to z wielką przyjemnością, ale kontaktować należy się z producentami programu.

Spotkanie z Arturem Andrusem prowadził dziennikarz TVP Łódź Leszek Bonar.

Zobaczcie fotorelację z tego wydarzenia (zdjęcia – Paulina Adamczyk): 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *