REKLAMA

AS Travels bezpiecznie dowiezie Cię za granicę i nie tylko [zdjęcia]

Firmę AS Travels założył konecczanin Marcin Stąpor. Oferuje ona głównie przewóz osób na trasie Końskie – Niemcy – Holandia – Belgia w bardzo przystępnej cenie, w systemie door2door. To znaczy, że kierowca odbierze Cię z domu i wysadzi pod wskazanym adresem. Możliwy jest także transport paczek. 

REKLAMA

AS Travels dowiezie Cię i odbierze także z lotniska.

Marcin Stąpor przez kilka lat pracował w Holandii i samemu korzystał z różnych środków transportu. –„Wiem jak podróże do pracy za granicę są męczące i wymyślając AS Travels chciałem przede wszystkim uprzyjemnić tę drogę swoim klientom. Wygoda to podstawa na tak długich trasach, dlatego nasze busy są wyposażone w klimatyzację, wygodne fotele i posiadają dużą przestrzeń bagażową. Oczywiście jeszcze ważniejsze jest bezpieczeństwo. Wszyscy pasażerowie AS Travels są objęci ubezpieczeniem NNW. Nasze pojazdy posiadają aktualne badania techniczne i spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.” – mówi nam przedsiębiorca.

REKLAMA

Firma istnieje od czerwca 2017 roku i dotychczas przewiozła już tysiące zadowolonych klientów. Transport odbywa się zazwyczaj busem marki Opel Vivaro. Wyjazdy z Końskich organizowane są we wtorki oraz piątki. Oczywiście kierowca podjeżdża pod dowolne wskazane miejsce praktycznie w całej południowej Polsce. AS Travels dowozi do centralnych i północnych Niemiec, Belgii oraz Holandii, a także w drugą stronę. Ceny przejazdu są bardzo atrakcyjne – nie odbiegają od konkurencji, a jakość i wygoda przejazdu są większe niż w wielu przypadkach.

Marcin Stąpor z grupą swoich zadowolonych pasażerów.

AS Travels swoją ofertę kieruje do klientów indywidualnych, ale nie tylko. –„Oferujemy przejazdy na wycieczki i imprezy okolicznościowe, także przejazdy dla firm: przewóz pracowników, wyjazdy służbowe, szkolenia, bankiety, wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe.” – opowiada nam Marcin Stąpor, właściciel firmy.

W ofercie firmy znajduje się także transport paczek w kraju i za granicę, wynajem busa wraz z kierowcą, transport na/z lotniska, tak jak wspomnieliśmy na początku AS Travels odwozi z adresu pod adres (door2door). Zachęcamy do skorzystania z usług naszego partnera!

Kontakt: 519 557 622 / 605 532 026   e-mail: [email protected] 

www.astravels.pl

Facebook: TUTAJ.

Firma obsługuje województwa:

-Świętokrzyskie
-Mazowieckie (nie w całości)
-Małopolskie
-Łódzkie
-Śląskie
-Opolskie
-Wielkopolskie (nie w całości)
-Dolnośląskie
-Lubuskie

Zdjęcia:

REKLAMA
REKLAMA