REKLAMA

Atrakcje teatralne i filmowe dla młodych widzów

Podczas ferii w Miejsko-Gminnym Domu Kultury odbędą się dwa spektakle Teatru Profilaktyki i Edukacji MASKA z Krakowa oraz wyświetlone zostaną projekcje filmów Disneya. 

REKLAMA

W czwartek (15 lutego) o godz. 17.00 aktorzy krakowskiego teatru zagrają w przedstawieniu pt.” Na tropie afery. Gdzie podziały się litery?”. Spektakl promuje czytelnictwo wśród dzieci. W opisie bajki można przeczytać: „Dzieci i młodzież coraz częściej odkładają książki na półkę, a większość wolnego czasu spędzają przed komputerem lub tabletem. Zapomina się o tym, że dzięki książkom zdobywamy wiedzę, trenujemy umiejętność czytania, rozbudowujemy słownictwo, kształtujemy wyobraźnię”. Tydzień później (22 lutego) o godz. 17.00 odbędzie się spektakl pt. „Na końcu świata…Przygody Misia i Kacpra Pirata”. Bajka opowiada o przyjaźni i tolerancji.

Oba widowiska trwają po 45 minut i są przeznaczone dla przedszkolaków i uczniów klas 0-3 szkół podstawowych. Wstęp na oba wydarzenia jest wolny.

REKLAMA

W trakcie ferii dzieci będą mogły udać się również na seanse Bajkowego Kina w Domu Kultury, które będzie wyświetlało filmy Disneya:
Poniedziałek (12.02), godz. 17.00 – „Kopciuszek”
Wtorek (13.02), godz. 17.00 – „Śpiąca Królewna”
Piątek (16.02), godz. 17.00 – „Arielka”

 

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *