REKLAMA

B Klasa: Awans Radiator$, spokojny sezon pozostałych drużyn [zdjęcia]

Wielkimi strzelaninami zakończyły się spotkania naszych zespołów w piłkarskiej B Klasie. Wiemy już, że od przyszłego sezonu Radiator$ Stąporków grać będą w wyższych rozgrywkach. 

REKLAMA

Radiator$ Stąporków świętuje awans do A Klasy

Radiatorsi do rozgrywek w B Klasie podeszli z pozycji spadkowicza z A Klasy i od początku dominowali. Potwierdzili to także w ostatniej kolejce gier – w derbach gminy Stąporków pokonali Klub Sportowy z Kamiennej Woli aż 7:0.

Radiator$ Stąporków – KS Kamienna Wola 7:0
Gole: Nawara – 2, Żak, Włudarczyk, Skowron – 2, Łoboda
Radiator$: Mateusz Żak, Piotr Łoboda, Paweł Mendygrał, Piotr Skowron, Kordian Żak (Michał Małecki), Michał Włudarczyk (Damian Makuch), Karol Płatek (Marek Gębski), Marcin Boruń, Sławomir Jedynak, Kacper Nawara (Konrad Majos), Arkadiusz Karpiński (Klaudiusz Sołtysiak).

REKLAMA

Radiatorsi zakończyli rozgrywki na pierwszym miejscu w tabeli i na pewno od przyszłego sezonu powrócą do A Klasy. Kamionka skończyła sezon na 9 pozycji w lidze.

Zdjęcia z meczu Radiator$ Stąporków – KS Kamienna Wola:

W ostatniej serii gier doszło do jeszcze jednego pojedynku z udziałem drużyn z powiatu koneckiego. GLKS Fałków 6:1 zwyciężył z KS Smyków.

GLKS Fałków – KS Smyków 6:1
Gole: Dla Smykowa – Sebastian Adach; dla Fałkowa – Janus, Kądziela, Lipski, Ostrowski, Łuszczyński, Świercz
GLKS: Aleksander Rytel, Adam Lipski (Mateusz Wysokiński), Patryk Janus, Marcin Czechowski, Kacper Ostrowski (Maksymilian Świercz), Emil Pędowski, Marcin Zapart, Artur Łuszczyński, Michał Palus, Grzegorz Kądziela (Krystian Strzałkowski), Dariusz Szymczyk.
KS Smyków: Michał Paluch, Norbert Czaja, Kamil Dulewicz, Kamil Nowak, Dawid Kołodziejczyk, Damian Zbróg, Michał Mirosławski, Kamil Kuleta, Adrian Grabarczyk, Sebastian Adach, Dominik Kołodziejczyk.

GLKS Fałków, który wrócił do rozgrywek piłkarskich po kilku latach przerwy zakończył zmagania na bardzo dobrym 5 miejscu w lidze, KS Smyków na pozycji 8.

Zdjęcia z meczu GLKS Fałków – KS Smyków:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *