REKLAMA

Basia Więcław najfajniejszą wolontariuszką Szlachetnej Paczki?

Już dziś o godzinie 19.30 w Krakowie rozpocznie się gala podsumowująca akcję Szlachetna Paczka 2017. Podczas niej będziemy mieli konecki akcent – nominowana do tytułu „najfajniejszej wolontariuszki” jest Barbara Więcław – możemy jej pomóc głosując podczas transmisji na żywo. 

REKLAMA

Na oficjalnym fanpage Szlachetnej Paczki możemy przeczytać o koneckiej wolontariuszce:

REKLAMA

Basię, wolontariuszkę z woj. świętokrzyskiego, nazywają aniołem. Działa w Paczce, angażuje się w poszukiwania dawców szpiku. Wierzy w ludzi i pokazuje swoją postawą, że warto to robić. Nawet za cenę zawodu. W zespole lubią z Basią rozmawiać i… obserwować, gdy rozmawia. Dlaczego? W jej oczach pojawia się wtedy nieprawdopodobny błysk, który nie pozwala zostać obojętnym na jej prośby i propozycje wspólnego działania.

Barbara Więcław to nauczycielka w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Końskich. Od wielu lat zaangażowana jest w rejestracje do bazy potencjalnych dawców szpiku kostnego fundacji DKMS Polska. W 2017 roku wzięła na siebie także obowiązki wolontariusza w Szlachetnej Paczce. Jak się okazuje spisała się świetnie – specjalna komisja zakwalifikowała ją do grona kilkunastu osób w Polsce, które biorą udział w konkursie na najsympatyczniejszego wolontariusza.

Naszej społeczniczce możemy pomóc naszymi głosami. Od godziny 19.30 na fanpage Szlachetnej Paczki TUTAJ przeprowadzona zostanie transmisja „na żywo” z gali. Między 20.15, a 21.15 w komentarza to tej relacji będzie można głosować na najsympatyczniejszych wolontariuszy, czyli głosować na naszą Basię. Zachęcamy Państwa do tego działania!

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA