REKLAMA

Basia Więcław najfajniejszą wolontariuszką Szlachetnej Paczki?

Już dziś o godzinie 19.30 w Krakowie rozpocznie się gala podsumowująca akcję Szlachetna Paczka 2017. Podczas niej będziemy mieli konecki akcent – nominowana do tytułu „najfajniejszej wolontariuszki” jest Barbara Więcław – możemy jej pomóc głosując podczas transmisji na żywo. 

REKLAMA

Na oficjalnym fanpage Szlachetnej Paczki możemy przeczytać o koneckiej wolontariuszce:

REKLAMA

Basię, wolontariuszkę z woj. świętokrzyskiego, nazywają aniołem. Działa w Paczce, angażuje się w poszukiwania dawców szpiku. Wierzy w ludzi i pokazuje swoją postawą, że warto to robić. Nawet za cenę zawodu. W zespole lubią z Basią rozmawiać i… obserwować, gdy rozmawia. Dlaczego? W jej oczach pojawia się wtedy nieprawdopodobny błysk, który nie pozwala zostać obojętnym na jej prośby i propozycje wspólnego działania.

Barbara Więcław to nauczycielka w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Końskich. Od wielu lat zaangażowana jest w rejestracje do bazy potencjalnych dawców szpiku kostnego fundacji DKMS Polska. W 2017 roku wzięła na siebie także obowiązki wolontariusza w Szlachetnej Paczce. Jak się okazuje spisała się świetnie – specjalna komisja zakwalifikowała ją do grona kilkunastu osób w Polsce, które biorą udział w konkursie na najsympatyczniejszego wolontariusza.

Naszej społeczniczce możemy pomóc naszymi głosami. Od godziny 19.30 na fanpage Szlachetnej Paczki TUTAJ przeprowadzona zostanie transmisja „na żywo” z gali. Między 20.15, a 21.15 w komentarza to tej relacji będzie można głosować na najsympatyczniejszych wolontariuszy, czyli głosować na naszą Basię. Zachęcamy Państwa do tego działania!

REKLAMA
REKLAMA