REKLAMA

Beata Szydło przyjedzie do Końskich. Na zaproszenie Grzegorza Pieca

Już w sobotę o godzinie 17:30 odbędzie się otwarte spotkanie z wicepremier Beatą Szydło w Końskich. Premier Szydło do naszego regionu przyjeżdża na zaproszenie szefa powiatowych struktur Prawa i Sprawiedliwości Grzegorza Pieca. 

REKLAMA

Spotkanie odbędzie się w budynku Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości przy ulicy Staszica w Końskich w sobotę o godzinie 17:30. Przyjść i posłuchać premier Szydło oraz zadać jej pytanie może każdy mieszkaniec naszego regionu –„Zapraszam Państwa do wzięcia udziału w tym spotkaniu z panią premier. Na pewno będzie też czas na merytoryczną dyskusję” – mówi Grzegorz Piec, szef PiS-u w regionie i obecnie pełniący funkcję Starosty Koneckiego.

REKLAMA

Przyjazd Beaty Szydło do Końskich związany jest ze sprawami europejskimi i zapewne to wokół nich toczyć będzie się dyskusja. Szydło jest liderką listy Prawa i Sprawiedliwości w okręgu małopolsko-świętokrzyskim.

REKLAMA

2 thoughts on “Beata Szydło przyjedzie do Końskich. Na zaproszenie Grzegorza Pieca

  1. A co z niepełnosprawnymi Pani Szydło? Myślę czy nie pojechać, ale ostatnio PiS nie wpuszcza niepełnosprawnych na spotkania bo zadajemy trudne pytania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *