REKLAMA

BEZPŁATNE kierunki medyczne w KOŃSKICH za sprawą AWANS-MED! [zdjęcia]

Od nowego roku szkolnego 2018/2019 w Końskich AWANS-MED kształci BEZPŁATNIE na kierunkach medycznych. Ruszył już nabór dla kierunków: technik masażysta, terapeuta zajęciowy, opiekun medyczny i technik elektroradiolog. Nauka jest zupełnie darmowa! Szkoła zapewnia wszystkie materiały i pomoce potrzebne do nauki również bezpłatnie. Zapisy w sekretariacie szkoły AWANS w Końskich, przy ul. Towarowej 4 i pod numerem telefonu 41 372 20 84 oraz 791 488 488.

REKLAMA

AWANS-MED działa już od ponad 10 lat i kształci w różnych kierunkach medycznych. Szkoła cieszy się renomą, ma wysoką zdawolność egzaminów państwowych, jest życzliwa i przyjazna.

REKLAMA

Nie szukaj szkoły daleko i drogo, jeśli jest blisko i za darmo !

Technik Masażysta wykonuje masaż leczniczy, rehabilitacyjny, sportowy, kosmetyczny; stosuje różne techniki i metody masażu w zależności od typu schorzenia, stanu pacjenta i możliwości technicznych: masaż segmentarny, wodny, podwodny, wirowy, wibracyjny; obsługuje sprzęt medyczny stosowany podczas masażu. Po tym kierunkach można pracować w  zespołach rehabilitacyjnych szpitali i klinik; gabinetach lecznictwa uzdrowiskowego; gabinetach w przychodniach; gabinetach odnowy biologicznej; gabinetach kosmetycznych; klubach sportowych. Więcej o kierunkach znajdziecie TUTAJ.

Zdjęcia ukazujące zajęcia na kierunku Technik Masażysta:

Terapeuta Zajęciowy prowadzi różne formy i techniki terapii zajęciowej w procesie leczenia oraz rehabilitacji chorych; planuje indywidualny i grupowy program terapii, dostosowany do potrzeb pacjenta oraz zaleceń lekarskich; prowadzi różne formy oddziaływania terapeutycznego: zajęcia warsztatowe, świetlicowe, kulturalno- oświatowe i artystyczne; prowadzi obserwacje reakcji organizmu pacjenta na terapię zajęciową i przekazuje jej wyniki osobie kierującej terapią. Osoby kończące ten kierunek mogą podjąć pracę w  oddziałach rehabilitacji szpitala ogólnego, szpitalach psychiatrycznych, sanatoriach, zakładach pomocy społecznej, świetlicach terapeutycznych, zakładach opiekuńczo- rehabilitacyjnych oraz opiekuńczo- pielęgnacyjnych. Więcej o kierunku znajdziecie TUTAJ.

Zdjęcia ukazujące zajęcia na kierunku Terapeuta Zajęciowy:

Opiekun Medyczny współpracuje z pielęgniarką w zakresie opieki nad osobą chorą i niesamodzielną, wykonuje zabiegi higieniczne u osoby chorej, pomaga osobie chorej w zaspakajaniu podstawowych potrzeb życiowych, pomaga osobie chorej w utrzymaniu aktywności ruchowej, pomaga osobie chorej w użytkowaniu przedmiotów ortopedycznych i sprzętu rehabilitacyjnego. Po tym kierunku można pracować w szpitalach, hospicjach, zakładach opiekuńczo-leczniczych, placówkach pomocy społecznej oraz prywatnie u osób schorowanych np. za granicą. Więcej o kierunku znajdziecie TUTAJ.

Zdjęcia ukazujące zajęcia na kierunku Opiekun Medyczny:

 

Technik Elektroradiolog  przygotowuje pacjenta do badań diagnostycznych i zabiegów w zakresie diagnostyki obrazowej, elektromedycznej i radioterapii; wykonuje samodzielnie lub w zespole badania diagnostyczne i zabiegi terapeutyczne z wykorzystaniem promieniowania jonizującego, pola magnetycznego, pierwiastków promieniotwórczych, ultradźwięków i badań w diagnostyce elektromedycznej; analizuje wykonane badania diagnostyczne, zabiegi w zakresie diagnostyki obrazowej, elektromedycznej, radioterapii i przygotowywuje je do oceny przez lekarza

Elektroradiolog może pracować na własną rękę lub znaleźć zatrudnienie w pracowniach rentgenodiagnostyki, gabinetach badań naczyniowych, gabinetach tomografii komputerowej, gabinetach rezonansu magnetycznego, gabinetach diagnostyki oddechowej, jednostkach prowadzących intensywną opiekę medyczną. Więcej o tym zawodzie znajdziecie TUTAJ.

Zdjęcia ukazujące zajęcia na kierunku Technik Elektroradiolog:

artykuł sponsorowany

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *