REKLAMA

Brathanki zaśpiewają na Święto gminy Fałków! [wideo]

Folkowo-rockowa grupa Brathanki zagra i zaśpiewa podczas święta Fałkowa. Gmina Fałków kolejny rok z rzędu w przeciwieństwie do innych ośrodków z naszego powiatu stawia na muzykę nieco bardziej ambitną niż disco-polo. 

REKLAMA

W poprzednich latach na festynie w Fałkowie gościły między innymi Czerwone Gitary oraz wokalista Krzysztof KASA Kasowski. Tym razem w gminie zarządzanej przez wójta Henryka Koniecznego zaprezentuje się doskonale wszystkim w naszym kraju znany zespół „Brathanki”.

Grupa „Brathanki” powstała w 1998 roku. Jej pierwsza płyta wydana w 2000 roku w ciągu dwunastu miesięcy rozeszła się w ponad 300 000 egzemplarzy. To z niej pochodzą single „Czerwone korale”, „Gdzie ten który powie mi”. W kolejnych latach zespół nie próżnował, a w efekcie jego pracy powstały choćby takie hit jak „W kinie w Lublinie…”, czy całkiem niedawno „Mamo, ja nie chcę za mąż”.

REKLAMA

W Fałkowie grupa wystąpi w niedzielę 15 lipca o godzinie 21.00. Wcześniej zaplanowano między innymi występy miejscowej młodzieży, koncert kapeli cygańskiej. Podczas festynu za darmo dostępny będzie rozbudowany park zabaw dla dzieci, a dorośli będą mogli częstować się lokalnymi specjałami. Na zakończenie odbędzie się dyskoteka pod gwiazdami i pokaz fajerwerków.

REKLAMA
REKLAMA