REKLAMA

Brawler ze znakomitymi wynikami na Pucharze Polski ALMMA!

W niedzielę w Sochaczewie odbył się Puchar Polski Amatorskiej Ligi MMA. To druga co do ważności impreza w sezonie tego sportu. Dwóch zawodników z Konecczyzny stanęło na podium. 

REKLAMA

Podczas zawodów konecki klub Brawler reprezentowali: Piotr Studziński w kat. 77kg PK;  Artur Krawczyk w kat. 70kg OFS oraz obrońca pucharu – Gerard Bąk w kat. 84kg OFS. Impreza była mocno obsadzona, zjechali się na nią najmocniejsi zawodnicy w kraju.

– „Dla Piotrka Studzińskiego były to pierwsze zawody po kilkuletniej przerwie od treningów. Do zawodów przygotowywał się tylko 2 miesiące i mimo, że przegrał swoją walkę na punkty to jestem zadowolony z jego występu. Walczył do końca, a walka była bardzo wyrównana” – informuje nas Marcin Kij, trener Brawlera.

REKLAMA

Na zdjęciu od lewej: Marcin Kij, Gerard Bąk, Artur Krawczyk i Piotr Studziński.

Artur Krawczyk, który w ostatnim czasie zrobił bardzo duży progres, wywalczył drugie miejsce. Łącznie stoczył 3 walki. Dwie pierwsze, wygrał pewnie, przed czasem, przez tzw. „poddanie” przeciwnika. Walka finałowa rozstrzygnęła się dopiero po dogrywce, którą Artur przegrał na punkty. –„Od zwycięstwa dzielił go dosłownie przysłowiowy włos.” – podkreśla trener Kij.

Gerard Bąk, stoczył najwięcej, bo 4 walki, 2 z nich wygrał przed czasem. Finał wygrał w zdecydowany sposób, tym samym ponownie zdobywając Puchar Polski ALMMA! –„Gratuluję chłopakom, natomiast niedługo wakacje, czas na lekki odpoczynek i roztrenowanie. Już we wrześniu znów ostro zasuwamy i przygotowujemy się do listopadowych Mistrzostw Polski, czyli najważniejszej imprezy w tym roku.” – kończy rozmowę z nami Marcin Kij.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *