REKLAMA

Brzozowa w Końskich już gotowa. Po remoncie też droga w Kornicy [wideo, zdjęcia]

W pełni gotowa jest już bardzo ważna inwestycja, czyli ulica Brzozowa znajdująca się w centrum Końskich. Zakończyły się także pracy przy ulicy Spacerowej w Kornicy. 

REKLAMA

Przebudowa ulicy Spacerowej w Kornicy została wykonana w ramach funduszu sołeckiego. To odcinek długości 200 metrów i szerokości 3 metrów z uzupełnieniem obustronnych poboczy kruszywem. Przy okazji przebudowy drogi wyregulowano także studnię i zawory wodne, ustawiono też oznakowanie pionowe.

Dużo większą inwestycją była przebudowa ulicy Brzozowej w centrum Końskich. Co prawda długość odcinka była mniejsza i wynosiła około 100 metrów, ale jezdnia w tym miejscu jest szersza. Przede wszystkim jednak remontując Brzozową budowlańcy musieli przebudować także całe otoczenie: rozebrać istniejące krawężniki i ustawić nowe, ustawić także betonowe obrzeża i  chodnik z kostki betonowej. Przy tej ulicy powstała także długo wyczekiwana przez mieszkańców zatoka postojowa z płyt ażurowych. Zwieńczeniem prac było wyregulowanie studni kanalizacyjnych, teletechnicznych i kratek ściekowych.

REKLAMA

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA