REKLAMA

Cichocki: Dla nas już rozpoczęła się kolejna kampania… Pięć lat szybko zleci

Tuż po wyborach porozmawialiśmy z wygranym w gminie Końskie, czyli z Krzysztofem Obratańskim. W poniedziałek krótkiego wywiadu udzielił nam przegrany II tury – Michał Cichocki. Mimo porażki były burmistrz bardzo pozytywnie spogląda w przyszłość i wierzy w projekt jakim jest Porozumienie Samorządowe TKN. 

REKLAMA

Cichocki zapowiada też, że przez najbliższe pięć lat będzie ciężko pracował na rzecz lokalnej społeczności. Już teraz chce starać się o zaufanie Konecczan, bo jak sam mówi tuż po jednej kampanii wyborczej zaczyna się druga. Przypomnijmy, że wybory na burmistrza Końskich wygrał Krzysztof Obratański otrzymując nieco ponad 64% głosów. Na Michała Cichockiego zagłosowało blisko 36% wyborców. Zobaczcie Państwo wywiad z Michałem Cichockim.

Fragmenty wypowiedzi:

REKLAMA

„Moje odczucia są dobre, choć nie zakończyła się sukcesem ta rywalizacja samorządowa. Jednak w mojej ocenie ona tak naprawdę pokazała jak wielkie poparcie jest dla Porozumienia Samorządowego TKN i dla mnie osobiście, chociaż wystartowaliśmy z tą kampanią dosyć późno. To były trudne wybory, a szczególnie jeśli chodzi o kwalifikowanie naszej kampanii jako brudna, a ona zupełnie taka nie była. Wręcz odwrotnie – ona odkłamywała różnego rodzaju powtarzane mity i hasła od dawna skierowane przeciwko mojej osobie i tak naprawdę pokazywała prawdę o tym co się dzieje w mieście i gminie Końskie. Z ogromną troską pokazywaliśmy nasze zainteresowanie finansami publicznymi, wykorzystywanie ich do własnych celów, ale także fiasko różnego rodzaju zapowiedzi, które w sensie rozwoju miasta i gminy Końskie są tragiczne. Natomiast wybory się zakończyły, ja gratuluję zwycięzcy […]” – mówił nam Michał Cichocki między innymi odnosząc się do słów swojego konkurenta o brudnej kampanii wyborczej.

„Ta kampania wyborcza już się zakończyła, ale dla nas już rozpoczęła się kolejna. Porozumienie Samorządowe TKN to dobry projekt, a ten wynik wyborczy pokazał, że tak naprawdę jesteśmy praktycznie drugą siłą, która jako jedyna przeciwstawiła się zjednoczonym ruchom Krzysztofa Obratańskiego i Prawa i Sprawiedliwości. Chcemy udowodnić, że mamy lepszy pomysł na rozwój miasta i gminy Końskie i przez te pięć lat będziemy to pokazywać.”

Całość w materiale wideo. 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *