REKLAMA

Cichocki pyta, Obratański odpowiada. Trwają utarczki na Facebooku

Były burmistrz Końskich, a obecnie radny powiatowy i szef koneckich struktur Platformy Obywatelskiej jakiś czas temu zaczepił zarządzającego obecnie gminą Krzysztofa Obratańskiego w portalu społecznościowym Facebook. W swoim liście otwartym zadał szereg trudnych i szczegółowych pytań. Teraz obecny włodarz równie szczegółowo odpowiedział. 

REKLAMA

Cichocki wypytywał między innymi o stan zatrudnienia w Urzędzie Miasta i Gminy w Końskich oraz jednostkach podległych gminie np. w Domu Kultury oraz w Pływalni Miejskiej. Były burmistrz poprosił też o wykaz podróży służbowych pracowników urzędu i samego obecnego burmistrza, a także o wykaz zakupionych aut służbowych. O szczegółach pisaliśmy TUTAJ.

REKLAMA

Kilkanaście dni później odpowiedzi na wszystkie pytania za pośrednictwem swojego konta facebookowego zamieścił burmistrz Krzysztof Obratański informując jednocześnie, że publikuje je głównie dlatego, że nie zrobił tego zadający pytania. Poniżej ta wypowiedź:

Jest dobrym obyczajem, że – jeżeli zadało się publicznie pytania – to i uzyskane odpowiedzi się publikuje. Pytania, i to z nieukrywaną tezą, padły, uzyskały odpowiedź – i nic. Widać chodziło tylko o tezę. Dlatego poniżej przedstawiam tę odpowiedź.

Zeskanowane dokumenty z odpowiedziami mogą Państwo znaleźć poniżej (kliknij by powiększyć):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA