REKLAMA

Cichocki: W historii miasta nie było tak dobrej kadencji jak moja

Na dwa lata po odejściu z urzędu burmistrza Miasta i Gminy Końskie rozmawiamy z Michałem Cichockim. Zachęcamy Państwa do prześledzenia tego ciekawego wywiadu.

REKLAMA

W rozmowie z byłym burmistrzem Końskich poruszyliśmy szereg ważnych tematów. Zapytaliśmy go o wspomnienia związane z wyborczą porażką sprzed dwóch lat i o trudy tamtej kampanii. Sam zapewnił nas, że czuje się doskonale w życiu poza gabinetem zarządcy gminy. Michała Cichockiego wypytaliśmy także o to jak ocenia obecne władze, o zarzuty, które padały wobec niego, czyli o przerost zatrudnienia w Urzędzie Miasta i Gminy Końskie oraz o domniemane zadłużenie samorządu.

Cichocki poruszył też temat przekazania w trakcie kampanii wyborczej przez jego ówczesnego zastępcę głosów kontrkandydatowi, czyli obecnemu burmistrzowi Końskich Krzysztofowi Obratańskiemu.

REKLAMA

tkn24.pl: Zmieniłby Pan coś z perspektywy czasu w samej kampanii wyborczej lub w swoich czteroletnich rządach?
Michał Cichocki: 
Trudno po czasie to ocenić, bo na to składa się mnóstwo elementów. Natomiast niewątpliwie dobrze wykorzystaliśmy czas z punktu widzenia środków, które mogliśmy pozyskać dla miasta i gminy Końskie. Tak jak Pan sobie przypomina tych inwestycji nie było w historii miasta nigdy tak dużo jak za mojej kadencji. Oczywiście na to też się składały projekty, które zostały wcześniej przygotowane. Ich realizacja i ich poprawianie […] Fakty są jednak takie, że w historii miasta nie było tak dobrej kadencji biorąc pod uwagę ilość inwestycji zrealizowanych.

Michał Cichocki

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *