REKLAMA

Ciekawy dzień otwarty z Naturhouse [wideo, zdjęcia]

Kto nie był, niech żałuje! W piątek w siedzibie Centrum Dietetycznego Naturhouse Końskie przy ulicy Hubala miał miejsce dzień otwarty. Zainteresowani mogli skorzystać z szeregu atrakcji. 

REKLAMA

„Każda osoba, która do nas dzisiaj przyjdzie ma możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji dietetycznych, czyli może sobie sprawdzić zawartość tkanki tłuszczowej na analizatorze składu ciała, zatrzymane płyny metaboliczne, wagę kości, wagę mięśni, nawodnienie organizmu.” – opowiada nam Karolina Ksepka, dietetyk w Naturhouse.

Dokonanie analizy składu ciała było dla każdego najważniejszym punktem wizyty, ale podczas dnia otwartego można było skorzystać też z innych atrakcji. Chętni degustowali potrawy dietetyczne przygotowane według przepisów Naturhouse oraz produkty tworzone specjalnie na potrzeby tego centrum. Można więc było bardzo blisko zapoznać się z metodami dzięki, którym klienci koneckiego oddziału Naturhouse zrzucili już łącznie około 1100 kilogramów!

REKLAMA

Dzień otwarty był także okazją do wypróbowania innych ciekawych usług. Doskonałe makijaże prezentowało Mobilne Studio Stylizacji Paznokci i Makijażu Anny Zacharskiej. Katarzyna Świercz pokazywała rękodzieło, również w już świątecznej odsłonie. Natomiast o brafittingu opowiadała Anna Duda z salonu Bella Rosa w Kielcach. –„Dużo Polek niestety jeszcze nie wie jak dobrać biustonosz, na co zwrócić uwagę i dlatego my się tym zajmujemy profesjonalnie, pomagamy tym paniom. Jakie są konsekwencje złego doboru? Na pewno obciążony jest kręgosłup, barki szyjne, czasami występują bóle głowy. Bardzo ważne jest też to by pierś była prawidłowo okalana fiszbiną.” – mówiła nam brafiterka.

W najbliższych miesiącach można się spodziewać kolejnych otwartych dni w koneckim Naturhouse. Z pewnością będziemy o nich Państwa informować.

Zdjęcia:

REKLAMA
REKLAMA