CLJ: Neptun remisuje z Wisłą po świetnym meczu! [wideo, zdjęcia]

Kolejny punkt urywają bardziej utytułowanym rywalom juniorzy starsi Neptuna Końskie w Centralnej Lidze. Tym razem konecczanie zremisowali z Wisłą Kraków!

Powyżej mogą Państwo zobaczyć fragmenty i bramki ze spotkania Neptun Końskie – Wisła Kraków.

Mecz rozpoczął się dla naszych kapitalnie. Już w 3 minucie Piotr Zieliński dostał podanie na wolne pole, minął bramkarza i wpakował futbolówkę do siatki rywali. Następnie gospodarze głównie się bronili, a podopieczni trenera Kazimierza Kmiecika co rusz dochodzili do sytuacji podbramkowych. Ataki zaprocentowały na kilka minut przed końcem połowy. Biała Gwiazda doprowadziła do remisu.

Początek drugiej części to znowu zryw naszych. Po ekwilibrystycznym rozegraniu rzutu wolnego i strzale Jakuba Banasika Neptunowi udało się wyjść na prowadzenie 2:1. I tym razem radość nie trwała długo, bo goście wyrównali stan na 2:2 i takim wynikiem zakończył się ten pojedynek. Trzeba jednak przyznać, że tym razem konecki MKS grał naprawdę dobrze, momentami przewyższając Wisłę Kraków w wielu aspektach gry. Warto dodać, ze przy okazji meczu zbierano pieniądze na rehabilitacje kontuzjowanego Adama Sierszyńskiego. Kwesty będą powtarzane przy kolejnych domowych spotkaniach seniorów oraz juniorów Neptuna.

Za tydzień w Warszawie nasi zagrają z Polonią, a za dwa tygodnie u siebie podejmą Znicz Pruszków.

Neptun Końskie – Wisła Kraków 2:2
Gole dla Neptuna: Zieliński, Banasik