Cudowne zwycięstwo Partyzanta i porażka Neptuna w IV Lidze

11. kolejka Świętokrzyskiej IV Ligi była pierwszą, w której oba nasze zespoły grały na wyjeździe. Niestety nie zakończyła się ona pozytywnie dla obu drużyn.

Swój mecz w niezwykłych okolicznościach wygrali podopieczni Jarosława Komisarskiego. Partyzant walczył na wyjeździe z Nidą Pińczów, a przez 90 minut spotkanie to było niezwykle wyrównane i co najważniejsze remisowe. Jednak w doliczonym czasie szalę zwycięstwa na korzyść radoszyczan przechylił Piotr Markowicz.

Foto z mecuz Neptun - Naprzód w ubiegłym sezonie.

Foto z meczu Neptun – Naprzód w ubiegłym sezonie.

Z kolei piłkarze z Końskich znajdujący się do tej pory w czubie tabeli pojechali do Jędrzejowa. Do przerwy prowadzili nawet 1:0 dzięki bramce fenomenalnego w tym sezonie Ernesta Supierza. Jednak druga połowa należała do gospodarzy i ostatecznie zwyciężyli oni 2:1.

Konecczanie już w środę zagrają na wyjeździe z Czarnymi Połaniec. Partyzant w niedzielę o 15.00 podejmie u siebie Unię Sędziszów.

To jednak nie koniec piłkarskich emocji w najbliższych dniach. Już we wtorek swój mecz z Koroną Kielce w ramach Centralnej Ligi Juniorów rozegrają juniorzy Neptuna. Spotkanie zaplanowano na godzinę 15.30 na stadionie przy ulicy Sportowej w Końskich. Nasi juniorzy zagrają u siebie także w sobotę. Tego dnia punktualnie o 15.00 podejmą jedną z silniejszych drużyn w CLJ, czyli Siemachę Progres Kraków.

Z kolei już na najbliższą niedzielę zaplanowano obchody związane z 70-leciem Neptuna Końskie. Z tej okazji odbędzie się spotkanie towarzyskie tego klubu z pierwszą drużyną Korony Kielce.