REKLAMA

Dachy wygrywają jesienny turniej KLF

Zwycięstwem Dachów zakończył się piłkarski turniej zamykający rozgrywki Koneckiej Ligi Futbolu w 2017 roku.

REKLAMA

Zwycięska ekipa Dachów
Siedzą od lewej: Bartek Nowakowski, Marcin Sieroń, Tomek Augustyniak
Stoją od lewej: Michał Antos, Bartek Lorek, Paweł Augustyniak, Kuba Milcarz

Napędzane przez Pawła Augustyniaka Dachy zwycięstwo w finale nad UKSem zapewniły sobie co prawda po długiej serii rzutów karnych, ale bezsprzecznie wiktorię należy uznać za zasłużoną, zwłaszcza, że finałowego przeciwnika Dachy pokonały też w fazie grupowej. Wspomniany UKS po przegranej nie rozpaczał, bo, primo, karne to loteria, secundo, w niedzielnym turnieju zawodnicy tego klubu potwierdzili dobrą dyspozycję ostatnich tygodni (szczególnie dobre wrażenie pozostawił Krystian Kos, wraz z Augustyniakiem, król strzelców imprezy).

REKLAMA

W małym finale Alternativ pokonał San Escobar, a zwycięstwo to sprawiło, że drużyna Adriana Pola okazała się najlepsza w klasyfikacji łącznej turniejów drużyn KLF (pierwszy odbył się w czerwcu).

Organizator turnieju – Stowarzyszenie Sportowe FAIR PLAY – serdecznie dziękuję wszystkim drużynom i ich zawodnikom za cały sezon i zaprasza na mikołajkowy turniej futsalu, który odbędzie się w dniach 9 – 10 grudnia 2017 roku.

Grupa A

Alternativ – Artimega 1 : 0 (Majewski)

San Escobar – Alternativ 1 : 0 (B. Chendoszko)

Artimega – San Escobar 1 : 2 (Defratyka/ Cichoń, Młodziński)

Kolejność: 1. San Escobar (awans) 2. Alternativ (awans) 3. Artimega

Grupa B

UKS Końskie – Rada Ministrów 4 : 2 (Kos 3, Baczewski/ Sapieja 2)

Dachy – UKS Końskie 3 : 2 (Augustyniak 2, Nowakowski/ Kos, Potocki|)

Dachy – Rada Ministrów 2 : 0 (Kucharski, Augustyniak)

Kolejność: 1. Dachy (awans) 2. UKS (awans) 3. Rada Ministrów

Półfinał

UKS Końskie – San Escobar 4 : 0 (Kos 2, Karasiński, Potocki)

Dachy – Alternativ 3 : 0 (Augustyniak 2, Lorek)

Mecz o III miejsce

San Escobar – Alternativ 2 : 4 (Młodziński, Michorek/ Majewski 2, Pol, D. Chendoszko)

Finał

Dachy – UKS Końskie 2 : 2, karne: 7 : 6 (Augustyniak, Nowakowski/ Piwowarczyk, Baczewski)

Kolejność:

  1. Dachy – 20 pkt
  2. UKS – 17 pkt
  3. Alternativ – 14 pkt
  4. San Escobar – 11 pkt

5 – 6. Artimega i Rada Ministrów – 10 pkt

Klasyfikacja po 2 turniejach:

  1. Alternativ – 31 pkt
  2. UKS – 27 pkt
  3. San Escobar – 25 pkt
  4. Artimega – 21 pkt

5 – 6. Thrash Attack i Dachy – 20 pkt

7– 8. Artimega i Rada Ministrów – 10 pkt

9. Pogoń Bydło – 9 pkt

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *