REKLAMA

Delegacja z Barcelony wygrywa piłkarski turniej w Radoszycach [zdjęcia]

W weekend w gminnej hali sportowej w Radoszycach odbył się Noworoczny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Radoszyce. Zwyciężyła „Delegacja z Barcelony”. 

REKLAMA

Do rywalizacji zgłosiło się 11 drużyn: Delegacja z Barcelony, FC Amigos, Wyrębów, Olewers, Green Elite, Prestige, Młodzi Strzelcy, Bimber Brothers, Mościska, Juniorzy Partyzanta Radoszyce oraz Fanisławiczki. Drużyny podzielone zostały na 3 grupy. W pierwszej fazie turnieju drużyny rozgrywały mecze w grupach systemem „każdy z każdym”. Po bardzo wyrównanych meczach grupowych do półfinałów awansowało sześć drużyn, po dwie najlepsze z każdej grupy: Fanisławiczki pokonały po rzutach karnych FC Amigos 4:3, gdyż po regulaminowym czasie gry widniał wynik 1:1. Prestige wygrał z Partyzantem Radoszyce 8:0, a Delegacja z Barcelony minimalnym zwycięstwem 1:0 pozbawiła finału Green Elite. W finale spotkały się więc 3 drużyny, które zagrały również systemem „każdy z każdym”. Fanisławiczki – Prestige 4:0, Prestige – Delegacja z Barcelony 0:0 i Fanisławiczki – Delegacja z Barcelony 2:3 – po tym meczu najwięcej punktów uzbierała Delegacja z Barcelony i to ta drużyna sięgnęła po puchar.

REKLAMA

Na zakończenie Noworocznego Turnieju Halowej Piłki Nożnej najlepszym drużynom wręczone zostały pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Nagrodzony został również najlepszy zawodnik turnieju – Paweł Kulczyński (Delegacja z Barcelony) oraz najlepszy bramkarz – Grzegorz Magnes (Fanisławiczki). Zawody sędziował Emil Pędowski. Wszystkie nagrody ufundował Burmistrz Miasta i Gminy Radoszyce Michał Pękala.

Wyniki turnieju:

Grupa A

Delegacja z Barcelony – FC Amigos 2:0

Wyrębów – Olewers 0:3

Delegacja z Barcelony – Wyrębów 5:0

FC Amigos – Olewers 2:1

Delegacja z Barcelony – Olewers 2:2

FC Amigos – Wyrębów 1:0

Grupa B

Green Elite – Prestige 0:1

Młodzi Strzelcy – Bimber Brothers 2:1

Green Elite – Młodzi Strzelcy 1:1

Prestige – Bimber Brothers 4:0

Green Elite – Bimber Brothers 5:0

Prestige – Młodzi Strzelcy 4:1

Grupa C

Mościska – Juniorzy Partyzant Radoszyce 1:3

Juniorzy Partyzant Radoszyce – Fanisławiczki 0:6

Mościska – Fanisławiczki 0:3

PÓŁFINAŁY:

Delegacja z Barcelony – Green Elite 1:0

Prestige – Juniorzy Partyzant Radoszyce 8:0

Fanisławiczki – FC Amigos 1:1 k. (4:3)

FINAŁY:

Fanisławiczki – Prestige 4:0

Prestige – Delegacja z Barcelony 0:0

Fanisławiczki – Delegacja z Barcelony 2:3

Zdjęcia:

REKLAMA
REKLAMA