REKLAMA

Dni Końskich 2018: Poznaliśmy laureatów Koneckiej Glorietty! [wideo]

Już dziś rozpoczynają się Dni Końskich 2018. My z kolei prezentujemy laureatów najważniejszej gminnej nagrody – Koneckiej Glorietty. 

REKLAMA

Laureaci Koneckiej Glorietty 2018: 

  1. Konecka Glorietta w kategorii kultury – Mariusz Słowiński, szef Agencji Artystycznej MJM.
  2. Konecka Glorietta w kategorii sportu, turystyki i rekreacji – Stowarzyszenie Sportowe FAIR PLAY za animowanie amatorskiego życia sportowego na terenie gminy Końskie.
  3. Konecka Glorietta w kategorii edukacji – Zespół Placówek Oświatowych w Stadnickiej Woli za udział w programie PASCH dotyczącym języka niemieckiego.
  4. Konecka Glorietta w kategorii edukacji – Małgorzata Świtakowska, nauczyciel j. niemieckiego i geografii w II LO w Końskich za wybitną działalność edukacyjną.
  5. Konecka Glorietta w kategorii przedsiębiorczość – Restauracja Sycyliana – to docenienie za ogromną popularność wśród konecczan.
  6. Konecka Glorietta w kategorii gospodarczy rozwój gminy – ODLEWNIA ŻELIWA LMB Lefek Miler Banasik za ciągły rozwój, bycie wzorowym pracodawcą i zakładem z tradycjami.
  7. Konecka Glorietta – nagroda specjalna – Adam Kwiel za podtrzymywanie zainteresowania historią, działalność rekonstrukcyjną w dziedzinie historii.
  8. Konecka Glorietta – nagroda honorowa – Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Edwarda Waligórskiego za wieloletnią działalność na koneckim rynku oraz współtworzenie życia społecznego Końskich.
  9. Konecka Glorietta – nagroda honorowa – Cech Rzemiosł Różnych Końskie za działalność edukacyjną.
  10. Konecka Glorietta – nagroda honorowa – Wojciech Pasek, prezes PTTK Końskie za działalność na polu turystycznym i sportowym.

Koneckie Glorietty zostaną oficjalnie wręczone laureatom już w najbliższą niedzielę. Galę finałową zaplanowano na godzinę 18:30 na scenie w Parku Miejskim w Końskich.

REKLAMA

Tak wygląda „Konecka Glorietta”.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *