REKLAMA

Docenili sołtysów! Najlepszą Elżbieta Piotrowska [wideo, zdjęcia]

Podczas czwartkowej sesji Rady Miejskiej w Końskich wręczono specjalne podziękowania dla wyróżniających się sołtysów z terenu gminy. To pokłosie nagród i nominacji, które sołtysi Ci dostali podczas corocznego słynnego zjazdu w Wąchocku. 

REKLAMA

Sołtysem roku została Elżbieta Piotrowska z Kornicy. Wyróżnienia podczas zjazdu dostali też: Danuta Krakowiak z Młynka Nieświńskiego, Jolanta Lipowska z Sielpi Wielkiej, Małgorzata Nowak ze Starego Dziebałtowa, Damian Kamoda z Nieświnia i Grzegorz Zawada z Piły.

REKLAMA

Najlepsze życzenia wyróżnionym składał burmistrz Krzysztof Obratański, a jego zastępca Krzysztof Jasiński najlepszym sołtysom wręczał piękne bukiety kwiatów. Za docenienie dziękowali także zarządcy naszych wiosek. –„Nie byłoby tych naszych osiągnięć, gdyby nie ta współpraca z Urzędzem Miasta i Gminy. Z tego miejsca dziękujemy nie tylko my, ale wszyscy sołtysi panom burmistrzom, wszystkim naczelnikom wydziałów i oczywiście wszystkim pracownikom. Serdecznie dziękujemy” – mówiła w imieniu wszystkich sołtysów Małgorzata Nowak.

W rewanżu za kwiaty sołtysi podarowali włodarzom oraz radnym pyszne, swojskie pączki.

Zdjęcia:

REKLAMA

Comments are closed.

REKLAMA