REKLAMA

Dom Kultury zaprasza na Andrzejki!

Ciekawą propozycję na czwartkowy wieczór przygotował konecki Dom Kultury. Jednostka zaprasza na spotkanie pełne magii i muzyki z okazji Andrzejek. Cena jest symboliczna – 10 złotych. 

REKLAMA

W czwartek konecki dom kultury zamieni się w klimatyczne, tajemnicze miejsce. Będą wróżby, konkursy, a nawet lampka wina. Wszystko w klimacie i tradycji wieczoru andrzejkowego! –„Będziemy także śpiewać znane piosenki stworzone przez Andrzejów: Zauchę, Piasecznego, Rosiewicza, czy Sikorowskiego. Zaśpiewa także nasz konecki Andrzej Kos, który ostatnio doskonale wcielił się w rolę marszałka Piłsudskiego podczas uroczystości z okazji 11 listopada.” – opowiedziała nam Anna Wiaderna, organizatorka wydarzenia.

REKLAMA

Wróżby, czy ciasteczka z niespodzianką zostaną dopełnione nie tylko muzyką, ale i tańcem. Organizatorzy mają nadzieję, że porwą do niego wszystkich uczestników imprezy.

Spotkanie zaplanowano na 30 listopada na godz. 17.00. Obowiązuje symboliczna zapłata za wstęp oraz rezerwacja miejsc. Informacje w sekretariacie koneckiego domu kultury (ul. Mieszka I 4) tel. +48 41 372 24 78.

REKLAMA