REKLAMA

Dominik Tarczyński udziela bezpłatnych porad prawnych. W poniedziałek zawita do Końskich

Dominik Tarczyński od momentu podania swojego numeru do publicznej informacji odebrał mnóstwo telefonów. Wiele z nich tyczyło się porad prawnych – w poniedziałek będzie ich udzielał w powiecie koneckim. Można dzwonić i umawiać się na spotkanie. 

REKLAMA

Kandydat z listy Prawa i Sprawiedliwości postanowił pomóc osobom, które nie mogą sobie poradzić z problemami prawnymi. Robi to nie tylko telefonicznie, ale też osobiście. W Piaskach pod Jędrzejowem odwiedził panią Zdzisławę, która jest nękana przez firmę zajmującą się ściganiem długów. Na domiar złego potrącił ją samochód, ale obwiniono zarówno kierowcę jak i poszkodowaną.

„Musiała zapłacić 600 złotych, a dostaje emeryturę, która wynosi 800 złotych. Dziś nie starcza jej środków na życie. Jak powiedziała, jeśli nic się nie zmieni, wyjeżdża z tego kraju, bo była sześć lat we Włoszech i codziennie doświadcza tego, że żyje w państwie opresyjnym” – powiedział Tarczyński.

REKLAMA

Kandydat do sejmu zachęca wszystkich mieszkańców województwa świętokrzyskiego do dzwonienia pod jego numer 533 242 619  z informacją o każdym przejęciu komorniczym emerytury czy renty, każdej niesprawiedliwości, a on się tym zajmie. W poniedziałek polityk zawita do powiatu koneckiego i będzie udzielał porad prawnych osobom, które wcześniej umówią się z nim na takie spotkanie.

561b78b4c9664_o,size,969x565,q,71,h,f29ec5

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *