REKLAMA

Domy Kultury organizują półkolonie na ferie – zapisz swoje dziecko!

Zarówno w Końskich, jak i w Stąporkowie przy miejscowych Domach Kultury odbędą się półkolonie. Na najmłodszych czeka mnóstwo atrakcji. W tej chwili trwają zapisy.

REKLAMA
Tak było podczas wakacji z koneckim Domem Kultury.

Tak było podczas wakacji z koneckim Domem Kultury.

W Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Końskich takie ferie organizowane są co roku. Nie inaczej będzie i tym razem. Wystartują dwa turnusy. Pierwszy między 18 a 22 stycznia, drugi w dniach od 25 do 29 stycznia. Na dzieciaki czeka moc atrakcji! Wśród nich: zajęcia plastyczne, muzyczne, teatralne. Przewidziany jest także przyjazd aktorów z kieleckiego Teatru Kubuś.

Dla bardziej ruchliwych dzieciaków instruktorzy zorganizują gry i zabawy ruchowe. Chętni będą mogli wziąć udział w zajęciach jogi! Podczas pierwszego turnusu pojawią się także animatorzy z „Anima Friends”. Oba turnusy zostaną zakończone wizytą w „Stajni u Ciepłego” – przewidziany jest kulig, a w przypadku niepogody zaprzyjaźnianie się z końmi. Na zajęcia mogą przyjść dzieci od 8 roku życia, ale uwaga: liczba miejsc jest ograniczona (po 35 na turnus).

REKLAMA

Zapisy (tylko za pisemną zgodą opiekuna) przyjmowane są do dn. 15. 01.2016 (piątek) na miejscu (budynek Domu Kultury przy ulicy Mieszka I-go) w godz. od 8.00 do 20.00 lub telefonicznie 41 372 24 78.

Wiele atrakcji czeka też na dzieciaki w Stąporkowie! Każdego dnia chętni będą mogli brać udział w innych zajęciach lub wycieczkach.

ferie

W programie między innymi warsztaty kulinarne, zajęcia fotograficzne, turnieje gier planszowych i wyjazd do Jaskini Raj. Szczegółowe informacje znajdą Państwo pod numerem telefonu: 41 374 10 86 lub 509 307 590. Również w Stąporkowie zapisy dzieci trwają do 15-go stycznia, a można tego dokonać w sekretariacie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu lub w pokoju nr 9.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *