REKLAMA

Dorośli przygotowali przedstawienie dla dzieci w przedszkolu SOWA [wideo, zdjęcia]

W czwartek w przedszkolu SOWA w Stadnickiej Woli miało miejsce wyjątkowe przedstawienie dla dzieci. Było to wydarzenie niecodzienne, ponieważ w rolę aktorów wcieliły się nauczycielki i panie opiekujące się dziećmi uczęszczającymi do przedszkola.

REKLAMA

Aktorzy zaprezentowali się publiczności w przedstawieniu pt. „Czerwony Kapturek”. Wydarzenie to zorganizowano w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”, którą wspiera szkoła w Stadnickiej Woli. Przedstawienie oglądały przedszkolaki  i uczniowie klas I-III. Z kolei spektakl przygotowały: Reżyseria, dźwięk: Anita Adach; narrator: Katarzyna Świercz; nagłośnienie: Maciej Prawda; aktorzy – Czerwony Kapturek: Agata Bugajska; Wilk: Karolina Rogalska; Babcia: Małgorzata Lipnicka; Mama: Małgorzata Wiśniewska; Gajowy: Elżbieta Dąbroś. Zobaczcie Państwo fragmenty tego udanego widowiska.

Na koniec za wyjątkowe przedstawienie wszystkim organizatorkom i aktorkom podziękował dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych Czesław Staciwa. –„Ja już wiem co trzeba zrobić by dzieci tak ładnie słuchały. To nauczyciele muszą występować! Bardzo dziękuję za to bardzo wyjątkowe przedstawienie. Zarówno aktorom, jak i Pani reżyser Anicie Adach. Bardzo Wam dziękuję, że daliście tyle radości dzieciom i oglądającym i zapraszamy do przygotowywania kolejnych spektakli. Jeszcze raz brawa dla Was” – mówił podekscytowany dyrektor Czesław Staciwa.

REKLAMA

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA