REKLAMA

Duże zainteresowanie festynem na Dzień Dziecka w Końskich [wideo, zdjęcia]

Mnóstwo atrakcji dla dzieci przygotowała w niedzielę 3 czerwca gmina Końskie. Na festyn przygotowany przez Dom Kultury przybyło mnóstwo pociech wraz ze swoimi rodzicami. 

REKLAMA

W Parku Miejskim w Końskich już od rana wiele się działo w związku z akcją „Motoserce”. Kiedy motocykliści odjechali wielką paradą rozpoczęła się dziecięca zabawa. W rolę konferansjerek podczas Dnia Dziecka wcieliły się Urszula Nowicka – kierownik Wiejskiego Domu Kultury w Rogowie oraz Małgorzata Pasek – kierownik Wiejskiego Domu Kultury w Kornicy.

Na specjalnie ustawionej scenie występowali wokaliści Studia Piosenki MGDK oraz zaprzyjaźnione z ośrodkiem grupy taneczne. W międzyczasie pojawiali się tam animatorzy, którzy prowadzili specjalne zabawy dla dzieci. Odbyły się między innymi konkursy wiedzy ogólnej, plastyczny oraz konkurs puszczania baniek. Dzieciaki otrzymały atrakcyjne upominki.

REKLAMA

Specjalny pokaz dla najmłodszych przygotowali obecnie na miejscu strażacy. Dzieci mogły też podziwiać stoiska przygotowane przez służby mundurowe. Uczestników festynu cały czas starał się zabawiać radosny klaun.

Każde dziecko, które dotarło w niedzielę do parku mogło za darmo skorzystać z trampolin, zamku dmuchanego, karuzeli i innych zabawek. Zobaczcie w naszym wideo wspaniałą zabawę, która w niedzielę zawładnęła Końskimi. Dzień Dziecka w Końskich był częścią Gminnych Dni Profilaktyki.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA