REKLAMA

Dwa zdarzenia drogowe w powiecie. Są ranni [zdjęcia]

W poniedziałkowy poranek na terenie powiatu koneckiego doszło do dwóch zdarzeń drogowych w wyniku, których ucierpieli kierowcy. Jeden z nich jechał autem będą pod wpływem amfetaminy. 

REKLAMA

„Po godzinie 6:00 w miejscowości Pomorzany w kierunku Końskich jechał Volkswagen Polo, którym kierował mieszkaniec Końskich. Z nieustalonych w chwili obecnej przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruch i uderzył w betonowy przepust. Mężczyzna z obrażeniami nogi i bólem w klatce piersiowej został zabrany do szpitala w Końskich. Wstępne badanie moczu wykazało zawartość amfetaminy w jego organizmie” – mówi nam starszy sierżant Piotr Przygodzki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Mężczyźnie pobrano krew do badań na zawartość narkotyków. Na chwilę obecną ruch odbywa się tam prawidłowo. Jak informuje starszy sierżant Przygodzki dosyć podobne zdarzenie miało miejsce także w gminie Smyków – „Do zdarzenia doszło między miejscowością Rozgół a Smykowem na drodze krajowej 74. Kierujący mercedesem, trzeźwy mieszkaniec Końskich, z nieustalonych w chwili obecnej przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w przydrożne drzewo. Z obrażeniami ręki i urazem głowy zabrany do szpitala w Końskich” – kończy policjant.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *