REKLAMA

Dwie kolizje w powiecie koneckim [zdjęcia]

Ostatnie godziny to duża ilość zdarzeń na drogach powiatu koneckiego. W piątek doszło do dwóch śmiertelnych wypadków (więcej TUTAJ i TUTAJ), ale służby interweniowały także przy kolizji. Do zderzenia dwóch auto doszło też w czwartek wieczorem. 

REKLAMA

W piątek rano do kolizji doszło w Kopaninach, gdzie zderzyły się ze sobą Suzuki oraz Kia. Kierująca Suzuki na opoczyńskich numerach rejestracyjnych nie ustąpiła przejazdu pojazdowi KIA na starachowickich numerach w wyniku czego doszło do kolizji. Sprawczyni została ukarana mandatem.

REKLAMA

Zdjęcia z kolizji w Kopaninach:

Z kolei wczoraj około godziny 20:00 na drodze wojewódzkiej 728 pomiędzy Morzywołem a Gowarczowem czoło zderzyły się Daewoo i Opel – „Kierujący pojazdem Opel mieszkaniec gminy Końskie podczas manewru wyprzedzania pojazdu ciężarowego zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym z naprzeciwka Daewoo, którym kierował mieszkaniec gminy Gowarczów. W wyniku zdarzenia nikt nie doznał obrażeń, sprawcę funkcjonariusze ukarali mandatem karnym.” – poinformował nas Piotr Przygodzki, oficer prasowy KPP Końskie.

Zdjęcia z kolizji w Morzywole:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *