REKLAMA

Dwie osoby ranne po wypadku na krzyżówkach radoszyckich. Trwają utrudnienia!

Dwie osoby zabrano do szpitala po zderzeniu się samochodów osobowych na tak zwanych krzyżówkach radoszyckich – skrzyżowaniu łączącym DK 74 z drogą wojewódzką od Sielpi do Radoszyc. W tym miejscu cały czas trwają utrudnienia – pas po zjeździe z krzyżówek w kierunku Sielpi ciągle jest zablokowany (stan na godzinę 14:15). 

REKLAMA

„Drogą krajową nr 74 od Piotrkowa w kierunku Kielc jechał Fiat Doblo, którym kierowała kobieta z powiatu radomszczańskiego. Od Radoszyc w kierunku Sielpi jechała Mazda, którą kierował mieszkaniec Warszawy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Mazdą wymusił pierwszeństwo na jadącym prawidłowo Fiacie. W wyniku tego doszło do zderzenia się pojazdów. Kierująca Fiatem podróżowała z pasażerem, natomiast w Maździe jechało małżeństwo z dzieckiem. Oboje kierujących zabrano do szpitala.  Z informacji, które posiadamy wynika, że pasażerowie nie odnieśli obrażeń.” – informuje Piotr Przygodzki, oficer prasowy KPP Końskie.

W Fiacie Doblo jechało także osiem szczeniąt. Z naszych informacji wynika, że zwierzętom nic się nie stało. Cały czas na miejscu trwają utrudnienia, droga krajowa 74 jest przejezdna, ale już pas w kierunku Sielpi po zjeździe z krzyżówek jest zablokowany. Problemy dla kierowców mogą występować przez kilka najbliższych godzin.

REKLAMA

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *