REKLAMA

Dzień dobry TVN prosto z Wiosny! [fotogaleria]

Dorota Gardias, Wojtek Łuszczykiewicz z grupy Video, Tomasz Ciachorowski, Aleksandra Domańska i Katarzyna Kwiatkowska witali wspólnie z mieszkańcami Wiosny i burmistrzem gminy Radoszyce Michałem Pękalą wiosnę w niedzielny poranek! Zobaczcie mnóstwo zdjęć z tego wydarzenia. 

REKLAMA

Relacja wideo już wkrótce. 
W Wiośnie w niedzielny poranek było bardzo radośnie, słonecznie i medialnie. Już chwilę po 8:00 Dorota Gardias powitała widzów „Dzień Dobry TVN” prosto z tej miejscowości. Później reporterce o wiosce opowiadał burmistrz gminy Radoszyce Michał Pękala, a miejscowe gospodynie zdradzały przepis na lokalny przysmak – kugla.

REKLAMA

Ziemniaczane danie zachwyciło nie tylko Dorotę Gardias. Na przykład Tomasz Ciachorowski brał przepis od pań, które przygotowywały kugla, a Wojtek Łuszczykiewicz zjadł kilka porcji. Z kolei naszej redakcji wokalista grupy Video opowiadał między innymi o… Zbychu Grabowskim, który pochodzi z gminy Radoszyce i którego poznał w Idolu. Mieszkańcy Wiosny okazali się niezwykle gościnni – Andrzej Ślifierz przygotował grillowy poczęstunek dla ekipy telewizyjnej, a sołtys miejscowości Stanisław Słowik wspólnie z paniami mieszkającymi w Wiośnie przygotowywał bardzo okazałą Marzannę. Była ona ekologiczna, bo głównie ze słomy, ale też by nie zanieczyszczać środowiska tym razem zrezygnowano z topienia je w pobliskiej rzece Czarnej.

Gwiazdy telewizji i sceny, które przyjechały do Wiosny wcielały się w rolę prezenterów pogody, ale przede wszystkim nikomu nie odmawiały wspólnego zdjęcia, czy też chwili rozmowy. W Wiośnie na niedzielne powitanie wiosny zorganizowano poranny, mini festyn – nie zabrakło animacji dla dzieci, stoiska z rękodziełem i oczywiście pysznego poczęstunku. Zobaczcie mnóstwo zdjęć z wizyty ekipy „Dzień dobry TVN” w gminie Radoszyce.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *