REKLAMA

Dzień Dziecka z wędką. Wyjątkowe zawody na Browarach [wideo, zdjęcia]

W niedzielę 3 czerwca na zbiorniku wodnym Browary odbyły się zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Końskie Krzysztofa Obratańskiego organizowane przez PZW Koło Miejskie w Końskich. To było doskonałe połączenie zabawy z nauką. 

REKLAMA

Stawiła się duża grupa ponad 30 dzieci wraz z opiekunami, rodzicami i pozostałymi członkami rodzin. Zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy: od 7 do 12 lat i od 13 do 16lat.

W grupie młodszej pierwsze  miejsce zajął Mateusz Koziarski (koło Miejskie w Końskich), miejsce drugie Wiktor Łyczek (koło Neptun Końskie), a miejsce trzecie Filip Szambelan.

REKLAMA

W grupie nastolatków od 13 do 16 lat pierwsze miejsce zdobył Oliver Spiżewski  (koło Neptun Końskie) drugie miejsce  Paweł Kaczmarczyk (koło Miejskie w Końskich), a trzecie  Anna Janiszewska (koło Miejskie w Końskich).

Sponsorami nagród w zawodach były Koło Miejskie w Końskich, Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, Urząd Miasta i Gminy w Końskich oraz Lech Karlikowski. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i upominki.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA