REKLAMA

Dzień Nauczyciela w Zespole Placówek Oświatowych w Rogowie [zdjęcia]

W miniony piątek w Zespole Placówek Oświatowych w Rogowie obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. Z okazji tego święta odbył się uroczysty apel.

REKLAMA

Dyrektor szkoły Waldemar Wiktorowski powitał przybyłych na uroczystość przedstawicieli Rady Rodziców oraz całą społeczność szkolną – grono pedagogiczne, pracowników obsługi oraz uczniów. Dyrektor przypomniał o świetnych tradycjach polskiego szkolnictwa, wywodzących się z ducha Komisji Edukacji Narodowej oraz podziękował nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za pełną zaangażowania i kreatywności pracę z dziećmi i młodzieżą.

REKLAMA

Życząc całemu gronu dalszych sukcesów i satysfakcji w pracy zawodowej dyrektor wyróżnił 8 pedagogów Nagrodą Dyrektora Szkoły – Gawrońska Beata, Cuper Elżbieta, Klusek Izabela, Kozerawska Katarzyna, Michalska Aneta, Sidor Dorota, Walczuk Madalena i Walczyk Robert oraz pogratulował pani Annie Dziubińskiej, która została uhonorowana Nagrodą Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty , a także p. Alicji Armadzie oraz p. Kamili Bobińskiej, które otrzymały Nagrodę Burmistrza Miasta i Gminy Końskie.

W części artystycznej uczennice i uczniowie klas II i III gimnazjum, przygotowani przez Kamilę Bobińską, Magdalenę Walczuk oraz Annę Swat przedstawili montaż słowno – muzyczny o pewnym tajemniczym pokoju dyrektora szkoły… Oczywiście wszelkie podobieństwo zdarzeń i postaci przedstawionych w tej historii było przypadkowe, wyssane z palca i nie miało nic wspólnego z rzeczywistością szkoły w Rogowie. Oprawę muzyczną spektaklu przygotowały wokalistki  szkolnego chóru pod opieką Izabeli Czerczak. Na zakończenie uczniowie przekazali nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły kwiaty i upominki.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *