REKLAMA

Dzień otwarty i akcja Końskie Biega jutro w Mechaniku

W piątek od rana na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych odbywał się będzie dzień otwarty tej szkoły. Od 12.00 akcja Końskie Biega. Przyjść może każdy, a warto bo rozlosowywane będą różne nagrody. 

REKLAMA

„Dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie ZSP nr 1 zapraszają na Dzień Otwarty , który odbędzie się 19.05.2017 w godzinach 8:00 – 15:00. O godzinie 12:00 na terenie naszej szkoły odbędzie się akcja „Końskie Biega” w trakcie której będą losowane nagrody, a każdy z uczestników posili się kiełbaską z grilla” – zaprasza na wydarzenie Łukasz Sękowski, wicedyrektor ZSP nr 1 w Końskich.

Rok temu w akcji Polska Biega wzięło udział mnóstwo konecczan.

REKLAMA

Końskie Biega to regionalna odmiana akcji Polska Biega. Chodzi tutaj o zarażenie bieganiem jak największej liczby uczestników. Wydarzenie nie skupia się na rywalizacji, a na sportowej zabawie. Zachęcamy Państwa by przyjść jutro o 12.00 do szkoły przy ulicy Staszica i wziąć udział w wyjątkowym biegu – zwłaszcza, że wylosowane osoby zostaną nagrodzone upominkami.

Gimnazjalistów zaś zachęcamy do zwiedzania nowiutkiego budynku Mechanika i zapoznawania się z ofertą rekrutacyjną tej szkoły.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *