REKLAMA

Dzień otwarty w Ekonomiku: Było Zdrowo i Sportowo [wideo, zdjęcia]

Dzień Otwarty w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Końskich zorganizowano pod hasłem „Zdrowo i Sportowo z EKOnomikiem”. To co charakteryzowało to wydarzenie to mnogość przeróżnych atrakcji. 

REKLAMA

Gimnazjaliści, którzy przybyli na dzień otwarty tej szkoły, a także uczniowie ZSP nr 3 mogli wziąć udział między innymi w: zajęciach Krav Maga, Fitness, Stepmanii, warsztatach ze zdrowego żywienia, z modelowania sylwetki, czy w warsztatach dotyczących zdrowego stylu życia, które poprowadzili Patrycja Stachera i Mateusz Sikora.

Jednocześnie zainteresowani mogli na przykład dokonać badania poziomu dwutlenku węgla w płucach, dużym zainteresowaniem cieszył się też turniej e-sportowy, a grano w League of Legends oraz Counter Strike’a. Rozrywki związane z aktywnością fizyczną odbywały się na szkolnym boisku. Tam między innymi prezentowano taniec nowoczesny Battle, prowadzono zajęcia związane z fitnessem oraz Zumbę. Wielką atrakcją okazał się pokaz Jakub Stachurskiego – podopiecznego Edwarda Herkulesa Rożnowskiego, który na oczach wszystkich ustanowił rekord świata w swojej kategorii wiekowej w podrywie sztangi.

REKLAMA

Już tradycyjnie dla festynu „Zdrowo i sportowo z Ekonomikiem” wszyscy wspólnie: gimnazjaliści, uczniowie ZSP 3 oraz nauczyciele z tej placówki odtańczyli „Belgijkę”. Zobaczcie to w naszym wideo.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *