Emocjonujący turniej w deszczowych warunkach! [wideo, zdjęcia]

Bardzo mocno obsadzony był organizowany przez Stowarzyszenie Sportowe FAIR PLAY turniej siatkówki plażowej, który w minioną niedzielę odbył się w Baryczy. Niestety, załamanie pogodowe i rzęsisty deszcz nie pozwoliły na dokończenie zawodów.

Szkoda, bo przerwany finał, w którym spotkali się Piotr Kołodziejczyk/ Piotr Gniewkowski z Arkiem Kuleta i Karolem Dudą był niezwykle emocjonujący.

W półfinałach rozgrywek Marcin Leksycki i Paweł Kania przegrali z parą Piotr Kołodziejczyk/ Piotr Gniewkowski 13 – 21, Arek Kuleta z Karolem Dudą takim samym wynikiem pokonali parę Kamil Świercz/ Patryk Świercz.

Finał rozpoczął się od wielu znakomitych akcji i długich wymian, ale niestety opady obfitego deszczu nie pozwoliły go dokończyć. Mecz przerwano przy prowadzeniu pary Piotr Kołodziejczyk/ Piotr Gniewkowski nad parą Arek Kuleta / Karol Duda 10:8.

Uczestnicy meczu finałowego

Najważniejsze jednak, że ulewa nie popsuła humoru uczestnikom, którzy jeszcze długo po ostatnim gwizdku sędziego w uroczej scenerii kąpieliska zacieśniali więzy towarzyskie.

Wyniki:
Kamil Świercz/ Patryk Świercz – Paweł Bocheński/ Piotr Nowak 19 – 21
Mikołaj Kuleta/ Maciej Kuleta – Marcin Leksycki/ Paweł Kania 10 – 21
Izabella Wiaderna/ Sebastian Wiaderny – Jakub Sobaś/ Mikołaj Florczyński 10 – 21

Finał
Piotr Kołodziejczyk/ Piotr Gniewkowski – Arek Kuleta/ Karol Duda 10 – 8 (mecz przerwany z powodu ulewy)