REKLAMA

Fałków: Wyniki wyborów samorządowych 2018. Pełna lista

Publikujemy wyniki wyborów samorządowych w gminie Fałków. Artykuł będzie uzupełniany na bieżąco.

REKLAMA

Henryk Konieczny wygrywa w pierwszej turze! Jego wynik to 53,90%. Jego kontrkandydatami byli: Agnieszka Lipska i Tomasz Jaranowski.

REKLAMA

Wybrani radni do Rady Gminy Fałków:

Okręg 1 – (Sołectwa: Gustawów, Smyków, Stanisławów): Antoni Chudy (KW PSL)
Okręg 2 –  (Sołectwo Wąsosz): Robert Bomba (KW PSL)
Okręg 3 – (Część sołectwa Czermno: ulice: Kościelna, Pikulska, Spółdzielcza): Jan Dziuba (KWW Agnieszki Lipskiej Aktywna Gmina)
Okręg 4 – (część sołectwa Czermno: ulice: Cmentarna, Osnowa): Elżbieta Śliwińska (KWW Agnieszki Lipskiej Aktywna Gmina)
Okręg 5 – (Sołectwo Czermno-Kolonia): Maria Domańska (KWW Samorząd Gminy Fałków – 2018)
Okręg 6 – (Sołectwo Olszamowice): Bogusław Bartos (KWW Samorząd Gminy Fałków – 2018)
Okręg 7 – (Sołectwa: Budy, Studzieniec, Sułków): Grzegorz Baran (KWW Samorząd Gminy Fałków – 2018)
Okręg 8 – (część sołectwa Fałków: ulice: Akacjowa, Leśna, Lipowa, Modrzewiowa, Podchojna, Sadowa, Spacerowa, Wierzbowa, Wincentego Witosa, Zamkowa): Grzegorz Zganiacz (KWW Samorząd Gminy Fałków – 2018)
Okręg 9 – (część sołectwa Fałków: ulice: Glinianki, Ogrodowa, Przyborowie, Studzieniecka, Wolska): Piotr Gonerka (KWW Samorząd Gminy Fałków – 2018)
Okręg 10 – (część sołectwa Fałków: ulice: Piaski, Plac Kościelny, Pląskowicka, Przedborska): Robert Doniecki (KWW Samorząd Gminy Fałków – 2018)
Okręg 11 – (Sołectwa: Pląskowice, Skórnice): Jan Rutowicz (KWW Samorząd Gminy Fałków – 2018)
Okręg 12 – (Sołectwa: Wola Szkucka, Zbójno): Anna Pluta (KW PSL)
Okręg 13 –  (Sołectwo: Starzechowice): Agnieszka Zenka-Zganiacz (KWW Agnieszki Lipskiej Aktywna Gmina)
Okręg 14 – (Sołectwa: Papiernia, Sulborowice): Jarosław Kaczmarek (KWW Samorząd Gminy Fałków – 2018)
Okręg 15 – (Sołectwo: Turowice): Monika Stefańska (KWW Agnieszki Lipskiej Aktywna Gmina)

L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 JARANOWSKI Tomasz Zygmunt 52 wyższe Rudzisko, 56 2.27 Nie
2 KONIECZNY Henryk 54 wyższe Fałków, 1 327 53.90 Tak
3 LIPSKA Agnieszka 45 wyższe Fałków, 1 079 43.83 Nie

 

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 2 CHUDY Antoni 66 43.42% Tak
1 17 17 AUGUŚCIK Alina Teresa 22 14.47% Nie
1 18 18 SOBCZYK Henryk Roman 64 42.11% Nie
1 19 19 JARANOWSKA Anna Renata 0 0.00% Nie
2 2 2 BOMBA Robert Rafał 51 62.96% Tak
2 17 17 BERNACKI Mariusz Robert 26 32.10% Nie
2 19 19 PYTLOS Arleta Justyna 4 4.94% Nie
3 17 17 SMOLĄG Marek Sławomir 91 49.19% Nie
3 18 18 DZIUBA Jan 94 50.81% Tak
4 2 2 PAWLIK Grażyna 38 21.59% Nie
4 17 17 BERNACKI Stanisław 45 25.57% Nie
4 18 18 ŚLIWIŃSKA Elżbieta 93 52.84% Tak
5 17 17 DOMAŃSKA Maria Aleksandra 110 69.18% Tak
5 18 18 PAŁKA Tomasz Jan 49 30.82% Nie
6 17 17 BARTOS Bogusław Andrzej 67 53.60% Tak
6 18 18 DRÓŻDŻ Agnieszka Marianna 57 45.60% Nie
6 19 19 JARANOWSKI Tomasz Zygmunt 1 0.80% Nie
7 17 17 BARAN Grzegorz Sylwester 100 56.50% Tak
7 18 18 JABOROWSKA Wioleta 74 41.81% Nie
7 19 19 ZAWODZIŃSKA Wioletta 3 1.69% Nie
8 2 2 HARBAT Renata 42 19.91% Nie
8 17 17 ZGANIACZ Grzegorz Adam 62 29.38% Tak
8 18 18 BERNACKA-PLUTA Marlena Justyna 53 25.12% Nie
8 19 19 PYTLOS Marek 2 0.95% Nie
8 20 20 BADELSKI Jan Szczepan 52 24.64% Nie
9 17 17 GONERKA Piotr Krzysztof 100 51.28% Tak
9 18 18 SZYMCZYK Elżbieta 95 48.72% Nie
10 2 2 OSTROWSKI Dominik Bartłomiej 29 17.90% Nie
10 17 17 DONIECKI Robert Andrzej 101 62.35% Tak
10 18 18 DOMAGAŁA Teodor Marian 32 19.75% Nie
11 17 17 RUTOWICZ Jan Eugeniusz 125 54.59% Tak
11 18 18 BOBRAS Jarosław Tadeusz 104 45.41% Nie
12 2 2 PLUTA Anna 98 51.31% Tak
12 18 18 PLUTA Wioletta 93 48.69% Nie
13 2 2 LUZEŃCZYK Stanisław Dominik 29 22.83% Nie
13 17 17 ŚLĄZAK Ilona Marzena 31 24.41% Nie
13 18 18 ZENKA-ZGANIACZ Agnieszka 51 40.16% Tak
13 19 19 WOŁCZYK Zofia 16 12.60% Nie
14 17 17 KACZMAREK Jarosław Andrzej 95 88.79% Tak
14 19 19 BANASZCZYK Klaudia Faustyna 12 11.21% Nie
15 17 17 SZULC Kazimierz 47 31.76% Nie
15 18 18 STEFAŃSKA Monika 81 54.73% Tak
15 19 19 RESIAK Dominika Weronika 20 13.51% Nie
REKLAMA
REKLAMA