REKLAMA

Festyn w Czermnie z Don Vasylem! [fotorelacja]

Wójt Gminy Fałków Henryk Konieczny oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Czermna zaprosili mieszkańców regionu oraz gości na festyn rodzinny pod hasłem „Ocalić od zapomnienia…”. Jego gwiazdą był Don Vasyl wraz z dużym cygańskim zespołem. 

REKLAMA

Relacja wideo już wkrótce.
Zabawa rozpoczęła się już o godzinie 14:00 na placu przy Szkole Podstawowej w Czermnie. Mieszkańcy mogli najpierw obejrzeć występy artystyczne uczniów ze szkół oraz koncert koneckiego Zespołu Ludowego Sokołów. O 16:00 wójt Konieczny oficjalnie zainaugurował święto, a towarzyszyli mu: członkini zarządu województwa świętokrzyskiego Agata Binkowska, burmistrz Radoszyc Michał Pękala, wójt Rudy Malenieckiej Leszek Kuca, starosta konecki Bogdan Soboń oraz radni powiatowi.

REKLAMA

Mieszkańcy, którzy przybyli na plac mogli korzystać z licznych kramów i stoisk, między innymi Centrum Zdrowia i Rehabilitacji „Marlla-med” proponowało darmowe badania i prezentowało swoje usługi. W niedzielę w Czermnie bardzo bogata była strefa gastronomiczna. Każdy zupełnie za darmo mógł zjeść kiełbaskę z grilla, prażoki, pierogi, kapustę z grochem, kugiel, czy pigoły.

Jednocześnie na scenie prezentowali się kolejni artyści: Kapela Stefana Wyczyńskiego i Kapela Jędrzej. Wszyscy jednak czekali na gwiazdę wieczoru – słynnego Don Vasyla z jego wielkim cygańskim zespołem. Gwiazda muzyki cygańskiej nie zawiodła i zaprezentowała w Czermnie znakomite widowisko, a na koncert przybyło mnóstwo osób! Po koncercie odbyła się zabawa taneczna pod gwiazdami i pokaz sztucznych ogni.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *