REKLAMA

Finał WOŚP w Radoszycach i Stąporkowie. Plan wydarzeń

27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Poniżej przedstawiamy program tego wydarzenia w Radoszycach i w Stąporkowie.

REKLAMA

Finał WOŚP w Radoszycach odbędzie się w tamtejszej Gminnej Hali Sportowej. W tym roku 30 wolontariuszy będzie zbierało pieniądze na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Finał rozpocznie się o godz. 16.00. W programie: atrakcje dla dzieci, plac zabaw, słodkie przekąski, występy artystyczne lokalnych artystów, przedszkolaków oraz uczniów szkół z terenu gminy Radoszyce, loteria fantowa, licytacja, radoszycki kugiel. Zakończenie zaplanowane jest na godz. 20:00. Wtedy też zostanie zapalone światełka do nieba.

REKLAMA

Z kolei finał w Stąporkowie rozpocznie się o godz. 17.00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu. Wystąpią: BRACIA SOSNOWSCY, UTW Senioriada, Zespól Ludowy z Mokrej, zespół Sławomira i Sebastiana Moczarskich, Dawid Moczarski, zespół EFEKT, Amelia Lisowska. Około godz. 18.00 odbędzie się aukcja przedmiotów przekazanych na rzecz WOŚP. Przedsmakiem stąporkowskiego finału będzie poświęcona „orkiestrze” kolejka Miejskiej Ligi Futsalu. Pierwsze mecze rozpoczną się w stąporkowskiej hali o godzinie 13:00. Tam również spotkamy wolontariuszy z puszkami.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *