REKLAMA

Gdzie głosować? Spis lokali wyborczych w powiecie

W niedzielę w godzina 7:00 – 21:00 odbędzie się I tura wyborów samorządowych. Jeżeli zastanawiacie się Państwo gdzie możecie oddać głos to odpowiedź znajdziecie poniżej. Publikujemy listę lokali wyborczy w powiecie koneckim w podziale na miejscowości i ulice. 

REKLAMA

GMINA KOŃSKIE:

REKLAMA

Nr obwodu głosowania

Granice obwodu głosowania

Siedziba obwodowej komisji wyborczej

1

m. Końskie: ulice: Armii Krajowej, Lipowa, Mostowa

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Końskich, ul. Armii Krajowej 22, 26-200 Końskie

2

m. Końskie: ulice: Jana Kiepury, Jana Kilińskiego, Poprzeczna, Spółdzielcza, Wojska Polskiego

Szkoła Podstawowa nr 1 w Końskich, ul. Armii Krajowej 2, 26-200 Końskie

3

m. Końskie: ulice: Nowowiejska, Północna, Warszawska, Warsztatowa, Stanisława Staszica

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Końskich, ul. Armii Krajowej 2, 26-200 Końskie

4

m. Końskie: ulice: Browarna, Cicha, Działkowa, Fabryczna, Folwarczna, Gliniana, Górna, Graniczna, Gruntowa, Izabelowska, Jasna, Kolejowa, Kościeliska, Krzywa, Młyńska, Nadstawna, Nowa, Odludna, Ogrodowa, Partyzantów, Piaskowa, Rzeczna, Słoneczna, Sportowa, Staromłyńska, Towarowa, Wąska, Wschodnia, Zielona, Źródlana, Żwirowa

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Końskich, ul. Partyzantów 9, 26-200 Końskie

5

m. Końskie: ulice: Adama Mickiewicza, Akacjowa nieparzyste od nr 1 do nr 51 i parzyste od nr 2 do nr 94, Jana Piwnika-Ponurego, Jesionowa, Kalinowa, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Ks. Jerzego Popiełuszki, Ks. Kazimierza Sykulskiego, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Plac Jana Pawła II, Polskiego Czerwonego Krzyża, Południowa od nr 12 do nr 106, Robotnicza od nr 1 do nr 50, Stefana Żeromskiego, Waldemara Szwieca-Robota, Związku Walki Zbrojnej, Zwycięstwa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Południowa”, ul. Południowa 1, 26-200 Końskie

6

m. Końskie: Akacjowa nieparzyste od nr 53 do końca i parzyste od nr 96 do końca, Grzybowa, Jagodowa, Jarzębinowa, Jodłowa, Klonowa, Kwiatowa, Leśna, Malinowa, Olimpijska, Piłkarska, Południowa od nr 108 do końca, Robotnicza od nr 52 do końca, Różana, Sosnowa, Sowia, Startowa, Wilcza, Wioślarska, Wiśniowa, Wrzosowa, Żużlowa

Zespół Placówek Oświatowych w Stadnickiej Woli, Stadnicka Wola 55, 26-200 Końskie

7

m. Końskie: ulice: Gimnazjalna, Kapitana Stoińskiego, Kielecka, Spacerowa, Zachodnia

I Liceum Ogólnokształcące w Końskich, ul. Kapitana Stoińskiego 4, 26-200 Końskie

8

m. Końskie: ulice: 3 Maja, Hugo Kołłątaja, Kazimierza Pułaskiego, Niepodległości

Hala Sportowa w Końskich, ul. Kapitana Stoińskiego 3, 26-200 Końskie

9

m. Końskie: ulice: Marszałka Piłsudskiego, Romualda Traugutta, Starowarszawska, Targowa, Wjazdowa

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Końskich, ul. Piłsudskiego 68, 26-200 Końskie

10

m. Końskie: ulice: 16 Stycznia, Brzozowa, Kazanowska, Krakowska, Księdza Józefa Granata, Łazienna, Majora Hubala od nr 1 do nr 10, Miła, Plac Kościuszki, Pocztowa, Spokojna, Strażacka

Przedszkole Nr 5 w Końskich, ul. ks. Józefa Granata 6, 26-200 Końskie

11

m. Końskie: ulice: 1 Maja, Iwo Odrowąża, Mieszka I, Południowa od nr 1 do nr 10, Zamkowa

Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich, ul. Mieszka I 4, 26-200 Końskie

12

m. Końskie: ulice: Majora Hubala od nr 11 do końca, Polna

Szkoła Podstawowa nr 2 w Końskich, ul. Polna 6, 26-200 Końskie

13

Sołectwa: Gracuch, Jeżów, Nałęczów, Proćwin

Budynek OSP w Proćwinie, Proćwin ul. Zastawna 12, 26-200 Końskie

14

Sołectwa: Barycz, Dyszów, Kornica

Wiejski Dom Kultury w Kornicy, Kornica ul. Plac 1000 – lecia 12, 26-200 Końskie

15

Sołectwa: Baczyna, Nieświń, Paruchy, Stara Kuźnica

Zespół Placówek Oświatowych w Nieświniu, Nieświń ul. Szkolna 5, 26-200 Końskie

16

Sołectwa: Młynek Nieświński, Rogów

Zespół Placówek Oświatowych w Rogowie, Rogów ul. ks. Marcelego Prawicy 18 b, 26-200 Końskie

17

Sołectwa: Górny Młyn, Koczwara, Piła, Pomyków

Zespół Placówek Oświatowych w Pomykowie, Pomyków 25 A, 26-200 Końskie

18

Sołectwa: Izabelów, Niebo, Stadnicka Wola

Zespół Placówek Oświatowych w Stadnickiej Woli, Stadnicka Wola 55, 26-200 Końskie

19

Sołectwa: Małachów, Wąsosz

Budynek OSP w Wąsoszu, Wąsosz 57A, 26-220 Stąporków

20

Sołectwa: Bedlenko, Bedlno, Przybyszowy, Sworzyce, Trzemoszna

Budynek OSP w Bedlnie, Bedlno 33A, 26-200 Końskie

21

Sołectwa: Modliszewice, Pomorzany

Zespół Placówek Oświatowych w Modliszewicach, Modliszewice ul. Gasińskiego 2, 26-200 Końskie

22

Sołectwa: Brody, Nowy Kazanów, Sierosławice, Stary Kazanów

Zespól Placówek Oświatowych w Kazanowie, Nowy Kazanów 1 A, 26-200 Końskie

23

Sołectwa: Gatniki, Nowy Dziebałtów, Nowy Sokołów, Sielpia, Stary Dziebałtów, Stary Sokołów, Wincentów

Szkoła Podstawowa w Dziebałtowie, Nowy Dziebałtów 85, 26-200 Końskie

24

Dom Pomocy Społecznej „Cichy Zakątek” w Końskich

Dom Pomocy Społecznej „Cichy Zakątek” w Końskich, ul. Warszawska 25, 26-200 Końskie

25

Szpital im. Św. Łukasza w Końskich

Szpital im. Św. Łukasza w Końskich, ul. Gimnazjalna 41B, 26-200 Końskie

GMINA STĄPORKÓW: 

GMINA RADOSZYCE: 

GMINA GOWARCZÓW: 

GMINA FAŁKÓW: 

GMINA SMYKÓW: 

GMINA SŁUPIA KONECKA: 

GMINA RUDA MALENIECKA: 

REKLAMA
REKLAMA