REKLAMA

Gimnazjalisto – wybierz szkołę najlepszą dla ciebie! Otwieramy informator tkn24

W naszym portalu pojawił się nowy dział „Informator Gimnazjalisty”. Powstał z myślą o uczniach klas gimnazjalnych, którzy już niedługo będą wybierać swoją przyszłą szkołę. Odnośnik do działu znajdziecie TUTAJ, a także na stronie głównej portalu w segmentach „Na skróty”. Można się do niego dostać także poprzez graficzny baner. 

REKLAMA

Placówki w naszym powiecie, za pośrednictwem naszej strony, prezentują swoją ofertę kształcenia na rok 2018/2019. Wybór szkoły ponadgimnazjalnej to decyzja, która będzie rzutować na dalsze życie, dlatego warto zapoznać się z przedstawionymi propozycjami.

REKLAMA

W dziale w najbliższych dniach pojawiać będą się oferty rekrutacyjne poszczególnych szkół ponadgimnazjalnych. Kilka ze szkół zdecydowało się także na pokazanie swojego promocyjnego klipu wideo. Oferty będą tam dostępne aż do zakończenia procesu rekrutacji, czyli do około połowy lipca. Jednocześnie każda ze szkół otrzyma także swój czas na stronie głównej portalu oraz na na naszym fanpage w portalu Facebook. Zachęcamy do zapoznawania się z ofertą naszych szkół.

REKLAMA
REKLAMA