REKLAMA

Gotował z Kurtem Schellerem, teraz chce żywić konecczan! [zdjęcia]

Heaven Catering to firma istniejąca od czterech lat. Jej właścicielem jest Adam Domagała, który jakiś czas temu kupił plac w Radoszycach i tam stara się rozwijać biznes.

REKLAMA
Takie smakołyki w Heaven Catering można zamówić wprost na swoją imprezę.

Takie smakołyki w Heaven Catering można zamówić wprost na swoją imprezę.

Adam Domagała pierwszych szlifów w kuchni nabierał w Szkocji. Po wyspiarskiej przygodzie powrócił do Polski by gotować z najlepszymi kucharzami, między innymi wspomnianym już Kurtem Schellerem. Od dziesięciu lat nieustannie pracował on jako szef kuchni w różnych restauracjach naszego kraju, między innymi w dużej państwowej spółce hotelowej, gdzie nauczył się organizowania wystawnych bankietów.  Obecnie szef Adam pracuje w jednej z większych restauracji spośród posiadających własny browar, a także stara się rozwinąć swój biznes, czyli radoszycki Heaven Catering.

REKLAMA

To propozycja tak naprawdę dla każdego. Jeżeli zamierzasz w najbliższym czasie zorganizować przyjęcie, imieniny, urodziny, komunię, chrzest, czy zwykłą domówkę to możesz skorzystać z oferty Heaven Catering, który swoją siedzibę ma w Radoszycach przy ulicy Kościuszki 41. Usługi cateringowe przeznaczone są także dla firm, które akurat mają potrzebę organizacji jakiegoś przyjęcia, czy spotkania. –„Kupiłem plac w Radoszycach, wybudowałem budynek, praktycznie od zera stworzyłem kuchnię i chciałbym gotować dla mieszkańców regionu koneckiego. Takie usługi cateringowe są coraz popularniejsze i mam nadzieję, że przekonam do nich konecczan.” – opowiada nam Adam Domagała.

Firma u nas działa krótko, ale ma już za sobą pierwsze sukcesy. –„W lutym tego roku organizowałem imprezę ostatkową w OSP Radoszyce na 100 osób. Chyba każdy był zadowolony z jedzenia. Zapraszam też na nasz fanpage na Facebooku, tam można przynajmniej zobaczyć próbkę naszych umiejętności.” – mówi nam szef Adam. (kliknij TUTAJ by przejść na fanpage Heaven Catering). –„Staramy się gotować nieco inaczej, wszystko podawać z klasą. Takie pozycje jak krem z białych warzyw z musem malinowym, czy pierś z kurczaka w sosie Cafe de Paris to nie są typowe komunijne, czy imieninowe dania, ale wierzę że mogą zachęcić każdego do skorzystania z naszych usług. Oczywiście jeśli ktoś woli tradycjonalizm to klasykę polskiej kuchni też serwujemy.” – opowiada o swoich potrawach kucharz.

Usługi Heaven Catering nie są drogie, a oszczędzają mnóstwo czasu i pracy własnej. Przyjęcie Komunijne na 12 osób to koszt 600 zł (około 50 zł na głowę), a w tej cenie otrzymujemy: wykwintne pierwsze i drugie danie, siedem różnych przekąsek, ciasta i dodatki. Takie przykładowe menu można zobaczyć na stronie Heaven Catering klikając TUTAJ. A u nas już wkrótce każdy z Państwa będzie mógł wygrać tzw. Party Set na swoją imprezę – niebawem zorganizujemy konkurs w którym do wygrania będzie catering na wybrane przez zwycięzce przyjęcie!

Polecamy:

Heaven Catering
Radoszyce, ul. Kościuszki 41
tel. 794 433 692

Galeria zdjęć:
Heaven Catering 5

Próżno szukać tak pięknych i smacznych kompozycji w naszym powiecie.

artykuł sponsorowany

REKLAMA
REKLAMA