REKLAMA

Gowarczów: Wyniki wyborów samorządowych 2018

Publikujemy wyniki wyborów samorządowych z gminy Gowarczów. 

REKLAMA

I turę wygrywa obecny wójt Stanisław Pacocha z wynikiem 36,10%. W drugiej turze Pacocha zmierzy się z Barbarą Panek – 22,04%. Wyniki pozostałych kandydatów: Anna Ślufarska – 18,79%; Sławomir Cichy – 10,42%; Mariusz Fabiszewski – 8,89%; Edyta Wiatrowska – 3,76%.

REKLAMA

Wybrani do Rady Gminy Gowarczów:

Okręg nr 1 – (część sołectwa Gowarczów, ulice: Aleja Wyzwolenia, Mikołaja Kopernika, Partyzantów, Wschodnia) Stanisław Patrzykąt (KWW Sławomia Cichego) i  Marian Żurawski (KWW Stanisława Pacochy) – po tyle samo głosów, prawdopodobnie zadecyduje losowanie. Aktualizacja: LOSOWANIE ZDECYDOWAŁO, ŻE MANDAT OTRZYMA MARIAN ŻURAWSKI. 
Okręg nr 2 –  (część sołectwa Gowarczów, ulice: Armii Krajowej, Działkowa, Konecka, Krakowska, Plac XX Lecia, Południowa, Spokojna, Stanisława Żuka, Wojska Polskiego): Sławomir Stańczyk (KWW Stanisława Pacochy)
Okręg nr 3 – (część sołectwa Gowarczów, ulice: Mikołaja Reja, Szkolna, Tadeusza Kościuszki): Sławomir Jacaszek (KWW Stanisława Pacochy)
Okręg nr 4 – (część sołectwa Gowarczów, ulice: Kościelna, Adama Mickiewicza, Romualda Traugutta, Stefana Żeromskiego, Warszawska, Zamkowa)  Łukasz Bielecki (KW PSL)
Okręg nr 5 – (sołectwa: Brzeźnica, Miłaków, Rogówek)  Magdalena Lewandowska (KW Sławomira Cichego)
Okręg nr 6 – sołectwa Komaszyce i Morzywół: Krzysztof Chmielewski (KWW Stanisława Pacochy)
Okręg nr 7 – część sołectwa Bębnów (ulice: Główna od nr 1 do nr 30, Leśna, Lipowa, Polna, Strażacka, Wrzosowa, Wschodnia): Mariusz Kuleta (KWW Stanisława Pacochy)
Okręg nr 8 – część sołectwa Bębnów (ulice: Główna od nr 31 do końca, Kościelna, Ogrodowa, Południowa, Północna, Słoneczna, Spokojna, Zachodnia, Zielona): Katarzyna Sobczyńska (KWW Stanisława Pacochy)
Okręg nr 9 – część sołectwa Ruda Białaczowska od nr 1 do nr 53: Paweł Kamoda (KWW Stanisława Pacochy)
Okręg nr 10 – część sołectwa Ruda Białaczowska od nr 54 do końca: Grzegorz Ciołkiewicz (KWW Stanisława Pacochy)
Okręg nr 11 – sołectwo Giełzów: Agnieszka Małgorzata Ferensztejn, (Komitet Wyborczy Wyborców Stanisława Pacochy)
Okręg nr 12 – sołectwo Borowiec, Skrzyszów: Emil Juszyński, (KWW Emila Juszyńskiego)
Okręg nr 13 – sołectwo Bernów: Katarzyna Wosińska,  (KWW Barbary Panek)
Okręg nr 14 – sołectwa Kamienna Wola i Kurzacze: Tomasz Młynarczyk (KWW Stanisława Pacochy)
Okręg nr 15 – sołectwa Korytków, Kupimierz: Paweł Jan Stańczyk (KWW Stanisława Pacochy)

Rada Gminy Gowarczów – wyniki wyborów:

REKLAMA
REKLAMA