Grad goli w Fałkowie, derby w Gowarczowie.

Za nami druga kolejka klasy B. Drużyny reprezentujące powiat konecki radziły sobie ze zmiennym szczęściem. Prezentujemy wyniki i relacje.

glksfalkow

Najciekawiej było w sobotę w Gowarczowie, gdzie odbyły się derby. Po zaciętej pierwszej połowie Tęcza Gowarczów remisowała z Radiator$ Stąporków 1:1 po golach Karola Chmielewskiego w 32 min. dla Tęczy i Dawida Kwietnia w 43 min. dla Radiatorsów. W 85 minucie Hubert Cieślik  zdobył decydującą bramkę dla Gowarcfzowa. Tęcza Gowarczów – Radiator$ Stąporków 2:1 (1:1)

Z kolei w Smykowie drużyna APKK Kielce rozbiła lokalny KS Smyków. Goście prowadzili już od 10 minuty po bramce Pawła Drobniaka. Kolejne trafienia dołożyli Paweł Minda w 55 minucie i Damian Cichoń w 75. Gospodarzy stać było jedynie na honorowego gola którego  w 83 minucie zdobył Damian Zbróg. KS Smyków – APKK Kielce 1:3 (0:1)

Klasa B grupa I po 2 kolejce

W następnej kolejce klasy B Radiator$ Stąporków walczyć będzie u siebie z Polonią Białogon Kielce, Tęcza Gowarczów wyjedzie do Kielc na spotkanie z APPK Kielce a KS Smyków podejmie na wyjeździe Płomień Wólka Kłucka.

W klasie A GLKS Fałków rozgromił Samsona Samsonów aż 5:0. O ile po pierwszej połowie goście mogli mieć jeszcze jakieś nadzieje przegrywając jedną bramką zdobytą przez Dawida Jurka w 34 minucie, to w drugiej połowie gospodarze nie pozostawili im żadnych złudzeń. Strzelecki popis zaczął Kamil Kosmal trafiając do bramki rywali już w 3 minuty po rozpoczęciu drugiej części spotkania. Później kolejno trafiali Łukasz Bednarek w 73 minucie, Marcin Czechowski w 75 i znów Kamil Kosmal w 84. GLKS Fałków – Samson Samsonów 5:0 (1:0)