REKLAMA

Groźna kolizja trzech pojazdów na krzyżówkach radoszyckich [foto]

Dwie ciężarówki i dostawczy bus uczestniczyły w kolizji, która miała miejsce we wtorek o godzinie 10.00 na tak zwanych krzyżówkach radoszyckich. Na szczęście nikt nie doznał poważniejszych obrażeń. 

REKLAMA

Kolizja na krzyżówkach radoszyckich foto Ewelina Tysiąc

„Około godziny 10.00 w miejscowości Wiosna w gminie Radoszyce na skrzyżowaniu dróg: krajowej 74 z wojewódzką 728 miało miejsce zdarzenie drogowe z udziałem trzech pojazdów. Pierwszy z nich to bus Renault Master. Auto to jadąc drogą krajową 74 wykonywało manewr skrętu w lewo w wojewódzką 728. Za kierownicą znajdował się 49-latek z woj. świętokrzyskiego. Skręcając w lewo wymusił on pierwszeństwo przejazdu na jadącym z naprzeciwka ciężarowym Renault Premium, które jechało drogą krajową z Piotrkowa na Kielce, a za kierownicą którego znajdował się 23-latek z woj. łódzkiego. Doszło do zderzenia się tych pojazdów i dodatkowo Renault Master uderzył w stojącą na drodze podporządkowanej W728  ciężarową Scanię. W Scanii znajdował się 33-latek z woj. mazowieckiego.” – relacjonuje Piotr Przygodzki, oficer prasowy KPP Końskie.

REKLAMA

Wszyscy kierowcy uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi. Przez kilka godzin trwały utrudnienia drogowe, ale obecnie ruch odbywa się już płynnie.

Foto Ewelina Tysiąc.

REKLAMA
REKLAMA