REKLAMA

Groźna kolizja trzech pojazdów na krzyżówkach radoszyckich [foto]

Dwie ciężarówki i dostawczy bus uczestniczyły w kolizji, która miała miejsce we wtorek o godzinie 10.00 na tak zwanych krzyżówkach radoszyckich. Na szczęście nikt nie doznał poważniejszych obrażeń. 

REKLAMA

Kolizja na krzyżówkach radoszyckich foto Ewelina Tysiąc

„Około godziny 10.00 w miejscowości Wiosna w gminie Radoszyce na skrzyżowaniu dróg: krajowej 74 z wojewódzką 728 miało miejsce zdarzenie drogowe z udziałem trzech pojazdów. Pierwszy z nich to bus Renault Master. Auto to jadąc drogą krajową 74 wykonywało manewr skrętu w lewo w wojewódzką 728. Za kierownicą znajdował się 49-latek z woj. świętokrzyskiego. Skręcając w lewo wymusił on pierwszeństwo przejazdu na jadącym z naprzeciwka ciężarowym Renault Premium, które jechało drogą krajową z Piotrkowa na Kielce, a za kierownicą którego znajdował się 23-latek z woj. łódzkiego. Doszło do zderzenia się tych pojazdów i dodatkowo Renault Master uderzył w stojącą na drodze podporządkowanej W728  ciężarową Scanię. W Scanii znajdował się 33-latek z woj. mazowieckiego.” – relacjonuje Piotr Przygodzki, oficer prasowy KPP Końskie.

REKLAMA

Wszyscy kierowcy uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi. Przez kilka godzin trwały utrudnienia drogowe, ale obecnie ruch odbywa się już płynnie.

Foto Ewelina Tysiąc.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *