REKLAMA

Grzegorz Tkaczyk promował swoją książkę w koneckiej bibliotece [wideo, zdjęcia]

We wtorek w Bibliotece Publicznej w Końskich odbyło się spotkanie autorskie z gwiazdą piłki ręcznej Grzegorzem Tkaczykiem. Sportowiec promował swoją książkę „Grzegorz Tkaczyk. Niedokończona gra”.  

REKLAMA

Zarówno organizator spotkania, jak i sam Tkaczyk nie mogli narzekać na frekwencję, ponieważ sala zapełniła się do ostatniego miejsca. Na promocji książki nie mogło zabraknąć dyrektora biblioteki Dariusza Kowalczyka, pojawił się również mecenas Jan Nowak, dzięki któremu do tego spotkania w ogóle doszło. To właśnie Nowak będący w Radzie Nadzorczej Vive zaprosił do swojego miasta wybitnego reprezentanta Polski. Każdy uczestnik mógł zakupić biografię znanego sportowca w bibliotece i liczyć na  jego autograf.

Grzegorz Tkaczyk podczas wtorkowego spotkania oczywiście nie chciał za wiele zdradzać odnośnie treści. Sportowiec opowiedział natomiast o tym, dlaczego warto przeczytać jego książkę i o samym procesie jej tworzenia. Tkaczyk opowiedział również kilka ciekawych historii związanych z reprezentacją i klubami, w których grał.

REKLAMA

Zdjęcia (Anna Klusek):

REKLAMA
REKLAMA