REKLAMA

II Turniej Piłkarski – Orlik – 8 lipca 2018

Przy zmiennej, kapryśnej pogodzie odbył się drugi wakacyjny turniej piłkarski, organizatorem którego było Stowarzyszenie Sportowe FAIR PLAY. Nawet jednak dokuczliwy deszcz nie był w stanie ostudzić zapału uczestników do uprawiania sportu, w którym na końcu nie zawsze wygrywają Niemcy.

REKLAMA

W łączonej kategorii szkół podstawowych i gimnazjalnych najlepszy okazał się Barszcz Sokołowskiego (brawa dla Bartka Smyka i Kuby Milcarza), który w finale gładko pokonał triumfatora pierwszego turnieju – Michała Popielskiego. Trzecie miejsce zajął team Piaski Proćwin, który w małym finale zwyciężył FC Po Nalewce. Ten ostatni klub był o krok od sprawienia sensacji, bowiem dopiero w długiej serii rzutów karnych przegrał z późniejszym zwycięzcą.

W kategorii 16 plus klasą dla siebie był napędzany grą Olka Pilarskiego, Bartka Nowakowskiego i Dominika Młodzińskiego zespół Hiddens Stars, który wygrał wszystkie swoje mecze, w tym aż 5 – 0 w finale z Dębowe Team. Najniższy stopień podium przypadł Auto Komis Daniel Zych, który w meczu o trzecie miejsce pokonał (po serii rzutów karnych) Gramy o wszystko.

REKLAMA

Kolejny turniej – 22 lipca.

Wyniki:

Kategoria: podstawówki/gimnazja

Grupa A
Michał Popielski – FC Po Nalewce 3 – 1
All Stars – Kopacze 2 – 1
Michał Popielski – All Stars 4 – 0
FC Po Nalewce – Kopacze 0 – 0
Michał Popielski – Kopacze 2 – 0
All Stars – FC Po Nalewce 0 – 1
Kolejność: 1. Michał Popielski (awans) 2. FC Po Nalewce (awans) 3. All Stars 4. Kopacze

Grupa B
Piaski Proćwin – Nagły Atak Spawaczy 2 – 0
Nagły Atak Spawaczy – Barszcz Sokołowskiego 0 – 7
Piaski Proćwin – Barszcz Sokołowskiego 0 – 3
Kolejność: 1. Barszcz Sokołowskiego (awans) 2. Piaski Proćwin (awans) 3. Nagły Atak Spawaczy

Półfinał
Piaski Proćwin – Michał Popielski 0 – 2
FC Po Nalewce – Barszcz Sokołowskiego 3 – 3, k. 7 – 8

Mecz o III miejsce
FC Po Nalewce – Piaski Proćwin 0 – 3

Finał
Michał Popielski – Barszcz Sokołowskiego 0 – 3

Kolejność po 2 turniejach:

1. Michał Popielski – 37 pkt
2. Barszcz Sokołowskiego – 34 pkt
3. All Stars – 27 pkt
4. Piaski Proćwin – 25 pkt
5 -6. FC Po Nalewce, Kopacze – 19 pkt
7. Black Red White – 10 pkt
8. Nagły Atak Spawaczy – 8 pkt
9 – 10. UKS Premier Leauge, Rażeni Piołunem – 7 pkt

Kategoria: 16 plus

Grupa A

Hiddens Stars – Galacticos 4 – 0
Galacticos – Coco Jambo 4 – 0
Cococ Jambo – Hiddens Stars 0 – 2
Kolejność: 1. Hiddens Stars (awans) 2. Galacticos 3. Coco Jambo

Grupa B
Kareta Asów – Gramy o wszystko 0 – 1
Zenit Rogów – Gramy o wszystko 0 – 0
Zenit Rogów – Kareta Asów 0 – 2
Kolejność: 1. Gramy o wszystko (awans) 2. Kareta Asów 3. Zenit Rogów

Grupa C
Champions Team – Auto Komis Daniel Zych 0 – 0
Champions Team – Bubuś znów spóźniony 3 – 0
Bubuś znów spóźniony – Auto Komis Daniel Zych 0 – 4

Kolejność: 1. Auto Komis Daniel Zych (awans) 2. Champions Team 3. Bubuś znów spoźniony

Grupa D
Dębowe Team – Blok Ekipa 1 – 0
Soczewa Team – Blok Ekipa 3 – 5
Soczewa Team – Dębowe Team 1 – 1
Kolejność: 1. Dębowe Team (awans) 2. Blok Ekipa 3. Soczewa Team

Półfinał
Auto Komis Daniel Zych – Hiddens Stars 1 – 2
Gramy o wszystko – Dębowe Team 0 – 1

Mecz o III miejsce

Auto Komis Daniel Zych – Gramy o wszystko 0 – 0, k. 3 – 2

Finał

Dębowe Team – Hiddens Stars 0 – 5 (Młodziński 2, Nowakowski 2, Pilarski)

Kolejność po 2 turniejach :

1. Dębowe Team – 34 pkt
2. Blok Ekipa – 29 pkt
3. Champions Team – 24 pkt
4. Kareta Asów – 19 pkt
5. Gramy o wszystko – 19
6. Galacticos – 18 pkt
7. Soczewa Team – 17 pkt
8. Auto Komis Daniel Zych – 14
9. Zenit Rogów – 12
10. Nic Się Nie Stało – 8 pkt
11 – 12. Eleganckie Chłopaki, Harnaś Team, Amatorzy – 6 pkt
13 – 14. Białe Diabły, Dream Team – 5 pkt
15 – 16. Coco Jambo, Bubuś znów spoźniony – 4 pkt

Zdjęcia

Zwycięzca w kategorii szkoły podstawowe/ gimnazja – Barszcz Sokołowskiego

Triumfator w kategorii 16 plus – Hiddens Stars (na zdjęciu z trenerem Piotrem Cuperem)

REKLAMA
REKLAMA